widok ogólny zamku, violus
widok ogólny zamku, violus

Kamieniec zamek na wzgórzu.

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 5
2015-11-12

Będąc na wakacjach w Iwoniczu Zdroju postanowiliśmy trochę pozwiedzać a,że byliśmy z naszą wnusią musieliśmy dostosować wycieczki do jej małych nóżek .To jedna z wielu naszych wycieczek .

wokół zamku, violus
, violus
, violus
na dziedzińcu, violus
sala zamkowa, violus
sala zamkowa, violus
mur graniczny , violus
kaplica zamkowa, violus
popiersie na cokole, violus
zamek, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
w sali tortur, violus
też sala tortur, violus
, violus
, violus
, violus
widok z zamku, violus
, violus
obok zamku, violus
wokół zamku, violus

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022