, Angelika
, Angelika

Kraków- Ojców rowererm

Komentarze 4
2015-09-17

Wycieczka rowerowa nie należy do najprostszych ale też nie jest bardzo trudna. Na trasie jest dużo wzniesień, przy slabszej kondycji i słabych nogach za pewne trzeba będzie kilka wzniesień pokonać pieszo prowadząc rower. Ale za to piękny Park Narodowy w Ojcowie wynagradza trud włożony w dojazd. Na miejscu dużo atrakcji, Kaplica na wodzie, ostańce [rękawica, maczuga Herkulesa], zamek w Ojcowie, jaskinia Ciemna, grota Łokietka, Dolina Prądnika i wiele innych atrakcji. Trasa z powrotem już jest dużo łatwiejsza fizycznie, trzeba pokonać kilka niewielkich wzniesień, a pożniej już z górki. Nasza trasa do Ojcowa prowadziła przez Węgrzce [o które musieliśmy zahaczyć] przez co droga nam się wydłużyła. Wracaliśmy drogą nr94 i wyjechaliśmy w Modlnicy. Polecam wycieczkę rowerową do Ojcowa.

, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Angelika
25 wrzesień 2015 23:07

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Witaj 🙂 Ambitna wycieczka, przydałby się jeszcze avatar wycieczki czyli główne zdjęcie 🙂 [/cytuj]

Spontaniczna wycieczka to była. Avatar juz dodany . Pozdrawiam 🙂

Danusia
25 wrzesień 2015 19:05

Niezła wyprawa rowerowa. Pozazdrościć kondycji.

Maciej A
25 wrzesień 2015 17:52

Witaj również :-)

Lubię też czasem pojeździć rowerem,

okolice Ojcowa są bardzo piękne

pozdrawiam

Anna Piernikarczyk
24 wrzesień 2015 09:30

Witaj 🙂 Ambitna wycieczka, przydałby się jeszcze avatar wycieczki czyli główne zdjęcie 🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022