Zwiedzając Zakopane

Komentarze 0
2008-11-29
Aby zwiedzić wszystko po kolei to, co daje nam Zakopane to trzeba mieć spory zapas czasu 🙂 Jedni ograniczają się jedynie do spaceru po Krupówkach i zatrzymują się w restauracjach, pubach itp.
My idziemy na przekór takim leniuchom i zamieniamy się w łazików - iśc tam gdzie nogi poniosą, czyli w każdą możliwą stronę Zakopanego, od standardowej wycieczki na Gubałówkę i Morskie Oko, po przereklamowany aż -basem za Gubałówką , gdzie sam "basen" jest wyłożony kostką brukową, co bardzo mnie zdziwiło jak i ludzi po raz pierwszy tam będących. Zakopane można obejść na wiele sposobów, my wolimy spokojniesze okolice, wolne od nawału turystów ,wiec wybieramy się na pieszy -oczywiście- spacerek bo bocznych uliczkach jak np. od Kuźnic, Jaszczurówkę po Bystrą, droga do Olczy, ul. Broniewskiego, kończąc na Krupówkach 🙂 a jednak- ich chyba nie da się ominąć 😉

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021