, Magdalena
, Magdalena

spacerowo po pracy (Kamienica)

Komentarze 3
2015-05-03

Wiwat maj 3 maj … zwłaszcza, że w pracy … Pogoda za oknem piękna, w pracy nudy, bo dzień jest jaki jest, więc kto by się muzeami interesował … praca do 17.30, ale postanawiam, że ten dzień całkiem stracony nie będzie … jak postanowiłam tak się stało … wracamy do Woźnik autkiem przez Hutki więc drogami wiodącymi przy parku krajobrazowym – Lasy nad Górną Liswartą, zatrzymujemy się na obrzeżach między Drogobyczą, a Kamienicą Śląską i idziemy w las 😉 w miejscu gdzie prowadzi jakaś konkretniejsza ścieżka, ponieważ na włóczęgę nie posiadamy odpowiedniego odzienia :] tym samym dzień zakończył się bardzo miło – zachodem słońca nad polaną i oddalonymi polami zakwitłymi rzepakiem wśród rozkwitniętych drzew i żyjątek, które rozpoczęły swój nowy sezon rozrodczy i ku naszej uciesze postanawiają, że będzie ich jeszcze więcej 😉 niebo tego dnia również nie oszczędziło nam swego uroku ….

, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ela
05 lipiec 2015 09:06

Ważne, że mimo pracy dzień nie stracony i spacerek się udał.

Anna Piernikarczyk
01 lipiec 2015 19:51

Piękna przyroda 🙂

marian
01 lipiec 2015 19:17

Fajny spacerek.

Zwiedzone atrakcje

Lubsza

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022