Góry Stołowe, Dafy
Góry Stołowe, Dafy

Góry Stołowe

Komentarze 0
2008-11-24
Wycieczka rozpoczęła się 22.11.2008r o godz. 8.20 kiedy to wyruszyliśmy z przystanku pks w Kłodzku. W Wambierzycach wysiedliśmy o 9.10 i udaliśmy się w stronę skansenu (mini zoo), następnie po kilkunastu minutach wyszliśmy z miasta, obraliśmy odpowiedni azymut na kompasie i weszliśmy w las. pierwszym naszym celem były Radkowskie Skały. Dotarliśmy tam trochę poźniej niż myślałem, ale chodząc przełajami na dodatek w śniegu tak bywa. Z Radkowkich Skał nakierowaliśmy się na Szczeliniec, lecz 60 % tego odcika musieliśmy pokonać szlakiem, ponieważ prowadził cały czas wierzchołkami gór. Na Szczelińcu byliśmy około 15.00. później mała wspinaczka schodami na szczyt, ciepły posiłek w schronisku i zejście do Karłowa. Z tąd pojechaliśmy z powrotem do domów do Kłodzka.
Żadna relacja nie odda klimatu wycieczki i widoków, więc polecam tą trasę.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Szczeliniec Wielki

Skały Radkowskie

Szczeliniec

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022