, maciej w
, maciej w

wędrowka na Kasprowy Wierch

Komentarze 0
2008-11-23

Kasprowy Wierch to miejsce, do którego powracałem kilka razy... uwielbiam piesze wędrówki po górach... sprawia mi to ogromną przyjemność...
W ten wakacyjny dzień wybraliśmy się na Kasprowy Wierch. Wyruszając spacerkiem z pod naszej kwatery do Kuznic.Tym razem wybraliśmy zielony szlak, prowadzący przez Myślenickie Turnie, gdzie można chwilkę odpocząć i rozkoszować się pięknymi widokami, w tym między innymi na Giewont. Kolejnym naszym przystaniem był szczyt Kasprowego Wierchu, gdzie można zrobić sobie kolejne świetne zdjęcia.
Na drogę powrotną wybraliśmy szlak zółty, prowadzący przez Dolinę Gąsienicową, w której to znajduje się schronisko Murowaniec. Szlak ten sam w sobie jest piękny, ponieważ dostarcza wiele pozytywnych emocji i wspaniałych widoków, od których ciężko jest oderwać wzrok. Powracając z schroniska Murowaniec zdecydowaliśmy sie wybrać szlak niebieski, prowadzący przez przełęcz między Kopami i Boczań prosto do Kuznic. Można też wybrać szlak żółty, równie ciekawy, prowadzący przez Doline Jaworzynkę.
Tą wędrówkę po górach polecam wszystkim, gdyż wcale nie tżeba mieć świetnej kondycji żeby ją przebyć. Gwarantuje, że jest to świetna forma spędzania wolnego czasu - wakacji!!!

, maciej w
, maciej w
, maciej w
, maciej w
wędrowka na Kasprowy Wierch, maciej w

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022