, mirosław
, mirosław

piknik lotniczy w krakowie+muzeum lotnictwa

Komentarze 10
2015-03-28

w mojej głowie rodził się następujący plan,aby wybrać się na pokazy lotnicze,w telewizji słysząc o pokazach lotniczych w gorażdzce,postanowiłem przeszukać internet,i znaleśc takie same pokazy blisko mnie.Po przewertowaniu inernetu udało mi się znaleść infornacje iż pokazy latania w sobote odbędzie się w krakowie w muzeum lotnictwa.Korzystając z oklazji jaka mi się nadażyła,postanowiłem wykożystać okazje iż pokaz lotniczy, jest blisko mnie i pojechałem zobaczyć te pokazy.Przelatujące nad moją głową samoloty robiły niesamoweite wrażebnie.Teraz po doświadczeniu tych przeżyć moge potwierdzić iż przelot nad głową szamolotu robi niesamowite wrażenie.korzystając z okazji bedząc w muzeum lotnicwa,postanowiłem wykorzystac okazje i zwiedzić muzeum lotnictwa,w którym znajdują sie eksponaty,robiące niesamowite wrażenie.Korzystając z przerwy jaką organizatorzy pokazów zafundowali przybyłym na pokazy,zwiedzłem muzemu lotnictwa.Muzeum zrobiło na mnie niesamowite wrażenie

, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lucy i Tom
06 kwiecień 2015 07:05

Muzeum Lotnictwa znam. Ciekawe miejce. Niektóre eksponaty naprawdę robią wrażenie. Myślę, że warto odwiedzić będąc w Krakowie. 

Anna Piernikarczyk
01 kwiecień 2015 09:48

Już dwa kroki poczynilismy żeby się nie wyświetlały źle, więc pewnie będzie rzadziej, ale czy w ogóle to wyeliminowaliśmy to nie wiem niestety 😢

Marcin_Henioo
01 kwiecień 2015 09:02

Już jest OK :-)

Anna Piernikarczyk
31 marzec 2015 18:19

Ja ją widzę normalnie, dalej masz problem?

Marcin_Henioo
31 marzec 2015 14:15

Jakiś mam problem z obejrzeniem tej wycieczki i zdjeć.

Ale muszę się pochwalić, że w tym roku w ferie, przy okazji pobytu u rodziny w Londynie, zwiedziłem muzeum RAF-u. To coś, co niedźwiadki lubią najbardziej ;-)

Maciej A
29 marzec 2015 21:39

I taka impreza i takie muzeum to coś dla mnie.

Fajna sprawa

pozdrawiam

Ela
29 marzec 2015 16:24

Zdjęcia fajne. Nigdy nie byłam ani w muzeum lotnictwa ani na pokazach. Widać, że szkoda.

mirosław
29 marzec 2015 16:19

zdjęcia właśnie dodane

mokunka
29 marzec 2015 10:38

Muzeum Lotnictwa ma Krakowskich Czyżynach znam, zwiedzałam , opisywałam w atrakcjach. Niestety nigdy nie udało mi się być na pikniku lotniczym....Szkoda !

Podobnie jak Ania czekam na foty .Narazie Mirku ,  jest tylko jedna.

pozdrawiam 🙂

Anna Piernikarczyk
29 marzec 2015 09:40

pewnie ciekawa sprawa 🙂 Nie byłam nigdy na takim pokazie z prawdziwego zdarzenia, a zdjęcia będą ?

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021