Afrykarium
Afrykarium

Zoo i Afrykarium

Komentarze 7
2015-02-28

Zoo we Wrocławiu to od dawna miejsce znane i popularne, ale nowe Afrykarium, otwarte całkiem niedawno to nowa era w dziejach tego miejsca 🙂 Tłumy turystów tu są niemal każdego dnia i wcale to nie dziwne bo Afrykarium zachwyca swą urodą i innowacyjnymi rozwiązaniami. To piękne, miejsce, edukacyjne i robiące wielkie wrażenie. Szkoda, że zwiedza się w tłumie ale warto! Są jasno określone godziny niektórych zwierząt, także można oglądać to ciekawe wydarzenie, my akurat oglądaliśmy karmienie kotików czyli dużych fok oraz tońców - takich małych pingwinków. Ponadto niemałe wrażenie zrobiły krokodyle, spokojne i nieruchome z pozoru, jak nagle się jeden zerwał i skoczył na drugiego to było niezwykłe. Ciekawe są też manaty - wielkie obłe stworzenia 🙂 Hipcie słodkie, pewnie tylko z daleka 🙂 No i ten tunel, gdzie szkło ponad głową i pływają pry samej głowie płaszczki i rekiny... Bardzo fajne przeżycie, radzę zostawić ubrania w szatni w porze zimnej, bo gorąco tam jest i noszenie wszystkiego utrudnia zwiedzanie.

Afrykarium
Afrykarium
rekinek
Afrykarium
Hipcio
Afrykarium
Afrykarium
Tońce
Afrykarium kotiki afrykanskie
Afrykarium
Lew
jeep z widokiem na lwa
zoo wrocław
oryksy - gatunek sztucznie ratowany
ryś
misie już wstały
żubry
Panda mała
zoo wrocław
pawiany
łabędzie czarnoszyje
tygrysek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ela
07 marzec 2015 17:53

Piękne zdjęcia, bardzo ciekawa atrakcja. Trzeba się wybrać.

mokunka
03 marzec 2015 14:28

[cytuj autor=' Danusia']Miejsce i fotki zachwycające. Afrykarium zapamiętałam juz z relacji Mariana,a teraz z przyjemnością odświeżyłąm jego wizerunek w Twoich zdjęciach. [/cytuj]

  Fotki naprawde bardzo fajne, fotogeniczne te zwierzaki 🙂.

Kiedyś , daaawno temu ZOO we Wrocławiu kojarzyło się z Gucwińskimi i ich programem "Z kamerą wśród zwierząt" .

marian
03 marzec 2015 12:29
Cieszę się,że udało Wam się zwiedzić Zoo z tym cudownym Afrykarium.Jestem pewien że warto było.
Anna Piernikarczyk
03 marzec 2015 10:54

Dzięki, tak Marian odkrył to miejsce i kombinowałam juz od wtedy żeby je odwiedzić 🙂 A że i Targi się nadarzyły i brat Łukasza tam mieszka, to upiekliśmy kilka pieczeni na jednym ogniu 😉

Danusia
03 marzec 2015 10:49

Miejsce i fotki zachwycające. Afrykarium zapamiętałam juz z relacji Mariana,a teraz z przyjemnością odświeżyłąm jego wizerunek w Twoich zdjęciach.

Anna Piernikarczyk
03 marzec 2015 09:50

Dzięki, tak, podobało się 🙂

Lucy i Tom
03 marzec 2015 09:46

Zdjęcia cudne 🙂 wycieczka wspaniała. Myślę, że dzieci bardzo się cieszyły.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Afrykarium we Wrocławiu

Afrykarium we Wrocławiu

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021