Dzewczyny z Nelą małą reporterką :)
Dzewczyny z Nelą małą reporterką :)

Targi Turystyczne Wrocław 2015

Komentarze 5
2015-02-28

Targi w Hali Stulecia we Wrocławiu były 3-dniowe, ale my spędziliśmy tam weekend, rozpoczęcie było z Beatą Pawlikowską - podziwiam ją od lat, niestety książkę kupiłam dopiero w niedzielę i nie mam autografu 😢 Był fajny kącik zabaw dla dzieci, gdzie można je było nawet zostawić pod opieką animatorów. Było pełno wystawców z Polski i zagranicy, oferty biur podróży, atrakcji i festiwal kulinarny ze smakołykami. Mieliśmy jeszcze w sobotę wrócić na Aleksandrę Dobę, ale niestety zeszło nam za długo w Zoo...

W niedzielę natomiast dzień dla dzieci - bo oczekiwana i uwielbiana już Nela miała być, no i była, najpierw wywiad połączony z jej opowiadaniami o wyprawach i konkursem dla dzieci. A potem można było kupić jej książki i zdobyć autograf oraz zdjęcie 🙂 Się naczekaliśmy ale mamy, dziewczyny zadowolone i szczęśliwe 🙂 Polecam dzieciom ten program - Nela mała reporterka, bardzo ciekawy dla maluchów i nawet dorosłych, wyprawy z całego świata mimo młodego wieku i wiele ciekawostek.

Nela
Nela
Nela podpisuje nam książki
Beata Pawlikowska
Joseph na Kulinarnym Festiwalu
Kącik zabaw
mały raj :)
Hala Stulecia - obiekt Unesco
Hala Stulecia
Hala Ludowa

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ela
07 marzec 2015 17:49

Owocnie spędzony czas i cenne trofeum w postaci autografu w książce. Super. Jest plus takich programów , dzieciaki nie będą marudzić jak będziemy ich zabierali na wycieczki.

Anna Piernikarczyk
03 marzec 2015 07:44

Bo to była chyba ona - taka reklamówka 🙂 No to szkoda, że się nie trafiliśmy 🙂

marian
02 marzec 2015 22:06

Aniu dużo nie brakowalo to by my się na tych targach spotkali.Niestety plany mi się trochę pokrzyżowały i tam nie dotarłem.Jedne zdjęcie przypomina mi fotke  z kolejowej makiety w Wroclawiu, nowej atrakcji która powstała na nieczynnym już dworcu Świebodzkim.Mam plany  już wkrótce ją zobaczyć.

Ostatnio edytowany: 2015-03-03 12:22

Anna Piernikarczyk
02 marzec 2015 17:55

Ładnie Nela 🙂 Programy i książki bardzo fajne, nie tylko takie tam dziecięce ale z wieloma ciekawostkami i informacjami cennymi o danym miejscu, jak najbardziej edukacyjne

Danusia
02 marzec 2015 17:05

Jakie miłe spotkanie:-) Trzy małe krajtroterki,choć Nela to także globtroterka,oglądałam jakiś program z nią w roli głównej. Sympatyczna dziewczynka,ma nietypowe imię,jak moja wnusia,też Nela:-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021