, marian
, marian

Jarmark Bożonarodzeniowy.

Komentarze 9
2014-12-06

Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim Rynku cieszy sie dużym zainteresowaniem wrocławian i pobliskich mieszkanców.Stał sie wspaniałą przedświąteczną tradycją.Właśnie tutaj można poczuć nastrój nadchodzących świąt.Wdrewnianych domkach ozdobionymi świątecznymi ozdobami można kupić różnorodne produkty -ozdoby świąteczne ,smakołyki,rękodzieła.......itd Nie brakuje również wiele atrakcji dla dzieci ,które mogą tutaj spotkać bajkowe postacie.Przejechać się kolejką.Na Jarmark wybraliśmy się 6-tego grudnia a więc w Mikołajki.Wielką atrakcją tego dnia była parada Mikołaja.Przyznam że wszystko pięknie,świątecznie a nawet bajecznie chociaż ceny i tłumy trochę mnie przerazały. W nastroju świątecznym wracamy do domu. Wesołych Świąt życzę wszystkim.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lucy i Tom
09 grudzień 2014 10:46

Zapraszam na targi Bożonarodzeniowe do Krakowa

Krzysztof Dorota
09 grudzień 2014 00:04

Ładnie kolorowo idą święta pozdrawiamy

 

Danusia
08 grudzień 2014 15:34

U mnie jakoś mizernie w mieście z takim świątecznym jarmarkiem,więc z przyjemnościa obejrzałam ,Twoje Marianie, wrocławskie fotki. Czuje się na nich prawdziwie świąteczną atmosferę.

marian
08 grudzień 2014 11:04
W Poznaniu też pięknie .Do Wrocławia mam bliżej więc tam się wybrałem ale gdy będę miał okazje to mile i tam bym zawitał.
Barsolis Karol Turysta Kulturowy
08 grudzień 2014 09:52

fajny jarmark we Wroclawiu  i smieszne  dekoracje  na  pieknym  rynku .

 

Pozdrawiam karol

 

PS.

ZAPARASZM do mnie -tez na rynek , 

na liczne jarmarki i festyny Bozonarodzeniowe -  na rzezby lodowe

 

Karol

 

 

 

 

Ostatnio edytowany: 2014-12-08 10:13

Anna Piernikarczyk
08 grudzień 2014 08:21

Pięknie, super taki jarmark, my  byliśmy na podobnej "imprezie" w Rybniku, ale nie miałam aparatu

Ela
08 grudzień 2014 08:03

Super ten jarmark. Byłam i widzę że wiele nowych atrakcji doszło.  Fajnie tak powspominać. A może uda się i w tym roku wybrać🙂

Masz racje Romku ,że teraz na bogato, w jednym kolorze stroi się choinki.Ale my nadal wieszmy własnoręcznie zrobione bombki, łańcuchy, ozdoby. Cukierki i oczywiście własnoręcznie pieczone pierniki. 

 

marian
07 grudzień 2014 10:30
Dziękuje Romanie.To prawda ja również miło wspominam te choinki z lat dziecinnych ,na których wisiały nasze dzieła.Jaka radość była jak udało się podkraść cukierka z choinki.
Roman Świątkowski
07 grudzień 2014 06:45

No i święta czas rozpocząć.

Nasza tradycja. tylko na takich jarmarkach nasze dzieci a nie jednokrotnie i my możemy zobaczyć prawdziwą magię świąt. Rękodzieła to co lubię.

A pamiętacie na choince zawsze wisiały nasze rękodzieła zrobione w szkole np. łańcuch z kolorowych kartek, koszyczki itp.

Teraz mało kto wiesza takie ozdoby, ma być na bogato lub do wystroju nie pasuje, sporadzycznie spotykam powieszone cukierki i to tylko cukierki.

NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ DLA WSZYSTKICH KRAJTROTERÓW BARDZO RODZINNE

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022