Experymentarium w Łodzi

Komentarze 7
2014-11-09

Experymentarium to bardzo ciekawe miejsce, mieści się w popularnej Manufakturze w Łodzi. To centrum nauki, w którym wszystko przekazane jest na zasadzie zabawy i ciekawych doświadczeń, przypomina to właśnie Ogród Doświadczeń w Krakowie. Polecam każdemu to miejsce, z pewnością nie tylko dzieci się zabawią, w kąciku logicznym można długo posiedzieć i pogłowkować, a pracownicy pomagają ułożyć wszystko jak trzeba, gdy nie damy rady 🙂 Można tez podać komuś głowę na talerzu 😉 Fajne miejsce zabawy, a wszystko pod dachem, więc czynne przez cały rok, niezależnie od pogody!

Całośc podzielona jest na działy - zmysły, magnetyzm, biologia, travel, ruch i logika, w dziale biologia mozna ułożyć wnętrzności człowieka w sztucznym brzuchu, fajna zabawa, choć niełatwa 🙂

Experymentarium w Łodzi
Experymentarium w Łodzi
Experymentarium
Experymentarium
Experymentarium
ster
Experymentarium
Experymentarium
kącik logiczny :)
Experymentarium
Experymentarium

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
14 listopad 2014 09:43

Elu, głowy extra, tym bardziej, że wziełam ich z zaskoczki, bo oni układali tam coś, a ja poszłam do schowka, Łukasz sie odwrócił i sie zdziwił 🙂 To działa na zasadzie luster, ale w pierwszym momencie efekt jest mocny 🙂 Marcinie mi też drzewo się spodobało

Marcin_Henioo
14 listopad 2014 09:19

[cytuj autor=' marian']Fajna zabawa.[/cytuj]

Faktycznie, to co pisze Marian to prawda. Mi bardzo podoba się przekrój poprzeczny pnia drzewa z opisanymi datami, co ciekawego wydarzyło się w danym roku. Fajne :-)

Ela
13 listopad 2014 21:10

Super miejsce i super zabawa. Najbardzie podobają mi się głowy. Świetny bajer. Extra.

mokunka
12 listopad 2014 23:33

Każde miejsce edukacji  pobudzajace dzieci do działań twórczych, logicznego myślenia oraz chęci poznawania świata jest godne polecenia . Bardzo ciekawe musi być to Eksperymentarium !

pozdrawiam 🙂

marian
12 listopad 2014 22:17
Fajna zabawa.
Danuta
12 listopad 2014 19:51

Doskonała zabawa dla dużych i małych. Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu!

Pozdrawiam serdecznie :-)

Danusia
12 listopad 2014 18:49

Świetnie,że takie miejsca powstają i jest ich coraz więcej. Raj poznawczy i sama radość dla dzieci. Widzę,że Wasz weekend był znowu ciekawy.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022