, marian
, marian

Afrykarium

Komentarze 8
2014-11-11

Do Afrykarium wybraliśmy się wcześnie rano jeszcze przed otwarciem ZOO. Jak okazało się to mieliśmy wielkie szczęście bo póżniej były ogromne kolejki jakich chyba nigdy w życiu nie widziałem.Jedno wiem że naprawdę warto czekać by zobaczyć tak niesamowicie piękne miejsce.Afrykarium jest poprostu cudowne i robi niesamowicie ogromne wrażenie.Możemy w nim podziwiać niezliczone okazy ryb morskich i słodkowodnych a także zwierzęta związane że środowiskiem wodnymCzarnego Lądu takie jak hipopotany,antylopy i krokodyle.......Bardzo mi się podobało w podwodnym tunelu gdzie widać jak płaszczki i rekiny pływają nad nami.Miasto Wrocław może być bardzo dumne z posiadania tak wspaniałego obiektu ,który będzie przyciągał turystów z całej Polski.

Afrykarium, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
Afrykarium we Wrocławiu, marian
Afrykarium, marian
, marian
, marian
Afrykarium, marian
, marian
, marian
Afrykarium, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
12 listopad 2014 23:08

[cytuj autor=' Danusia']Wspaniałe miejsce Marianie nam tu odkryłeś. Z przyjemnościa obejrzałam fotki z dużą dozą egzotyki. Widzę,że Wrocław wzbogacił sie o kolejną,ciekawą atrakcję, a Wy miło spędziliście wczorajsze święto. [/cytu

 

Bardzo ciekawe miejsce, azby się chciało pojechać....

pozdrawiam 🙂

 

Danuta
12 listopad 2014 10:49

Niesamowite miejsce! Muszę przyznać, że obiekt robi wrażenie! Pokazany przez Ciebie tunel z pływającymi wokół okazami to prawdziwa atrakcja.

Cieszę się, że mimo tłumów udało Ci się zrobić tyle ładnych zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie :-)

marian
12 listopad 2014 09:46
Bilet do Zoo jest zarówno biletem do Afrykarium.Dorośli 30 zł a ulgowy20 zł.Można też kupić rodzinny za85 zł dla dwóch dorosłych i do trójki dzieci
marian
12 listopad 2014 09:39
Tak Danusiu to był wspaniały niezapomniany dzień.Niestety fotki wszystkiego nie przekazą .To trzeba widzieć.
Marcin_Henioo
12 listopad 2014 09:33

Faktycznie, piękna rzecz. Ale te tłumy ludzi! Przeraża mnie to...

My byliśmy w ZOO w tym roku w lato, gdy było to jeszcze wykańczane, więc widzieliśmy niestety tylko z zewnątrz :-(

Marian, czy wejście do Afrykarium jest osobne? W sesnsie takim, że można kupić bilety tylko na Afrykarium i to zwiedzać? Czy są to bilety łączone na całe ZOO + Afrykarium?

Danusia
12 listopad 2014 08:55

Wspaniałe miejsce Marianie nam tu odkryłeś. Z przyjemnościa obejrzałam fotki z dużą dozą egzotyki. Widzę,że Wrocław wzbogacił sie o kolejną,ciekawą atrakcję, a Wy miło spędziliście wczorajsze święto.

marian
12 listopad 2014 08:29
Pogoda była wspaniała więc tylko w takie miejsca jak ZOO trzeba się wybrać.Mnie jednak bardzo kusiło zobaczenie tego nowo otwartego Afrykarium.
Anna Piernikarczyk
12 listopad 2014 08:10

Piękne miejsce Marianie, super! 🙂 Chętnie bym się wybrała 🙂 a my w podobnym czasie też byliśmy w zoo, ale w Łodzi 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022