, mirosław
, mirosław

Rabkoland

Komentarze 4
2014-08-04

Dzisiejszy dzien miał nam minąć na zabawie i relaksie.Moja siostrzenica dowiedziawszy się iż idziemy do obiecanego parku rozrywki,nie mogła usiedzieć na miejscu.Gdy dotarlismy pod główną brame naszym oczom ukazał się widok bardzo małego i wciśniętego w skrawek terenu,teren parku.Ale na szczęście teren park okazał się imponujący.Na początek naszej wizyty zwiedzamy dom do góry nogami,nasz błędnik zaczyna szwankować,ale dom robi na nas wrażenie,po opuszczeniu domu błędnik u mnie nadal szwankuje,postanawiam przywrócić go do porządku poprzez ekstremalną karuzele.Po przejażdzce na karuzeli wróciłem do normalności,a moja siostrzenica wyskoczyła z diabelskim młynem,i jak tu jej odmówić,było trzeba się poświęcić.Po przejażdzce na diabelskim młynie siostrzenica poczuła przypływ energi i zachciało jej się przejażdzki na wszystkich mijanych karuzelach.Na szczeście nasze karuzele ekstremalne były uwarunkowane wiekowo.Trudno było wytłumaczyć jej że nie może jechać na wybranej przez nią karuzeli,na jednej atrakcji udało nam ja się przemycić,jej widok twarzy był niedoopisania.W tym parku rozrywki są atrakcje dla małych dzieci.jak również dla dorosłych.

, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lucy i Tom
25 wrzesień 2014 09:28

Wiele się zmieniło od czasów kiedy tam byłam. 

marian
23 wrzesień 2014 14:19
Wspaniałe miejsce .Dobrze jest nieraz trochę poszaleć.
Roman Świątkowski
22 wrzesień 2014 18:15

Fajne miejsce dla naszych pociech i dorosłych. I tak do końca niewiadomo czy siostrzenica czy Mirek nie mógł się doczekać.

Danusia
20 wrzesień 2014 15:26

Nie dziwę się,że Twoja siostrzenica nie mogła usiedzieć na miejscu. Rabkoland to świetne miejsce dla dzieci,aczkolwiek rozrywkę znajdzie tam każdy.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021