Farma Iluzji
Farma Iluzji

Farma Iluzji i Festiwal Iluzji

Komentarze 12
2014-09-06

Na Farmę Iluzji w Mościskach wybralismy się podczas Festiwalu Sztuki Iluzji. To super święto z iluzjonistami, które polecam, ale nawet poza świętem Farma jest świetna, zrobiła na nas duże pozytywne wrażenie! Jest bardzo dużo atrakcji na dużym terenie, kilka z nich jest płatnych dodatkowo, ale bardzo dużo ciekawych atrakcji jest w ramach biletu.

Największą atrakcją Farmy jest Latająca Chata Tajemnic czyli pochyły domek. Wejście do niego jest na początku szokiem, dobrze, że jest przy wejściu kanapa, bo od razu z niej skorzystałam 🙂 Posiedziałam posiedziałam, i potem mogłam wejść na górę domku, wcześniej jakoś błednik nie pozwalał na to 🙂 Najfajniejsze jak wszyscy dorosli krzywo w nim stali, żeby jakoś wyrownać ten krzywy poziom 🙂 Za to dzieci znacznie lepiej to znosiły od razu biegały i były dość wyprostowane. Fajna sprawa.

Farma Iluzji
Farma Iluzji

Poza domkiem pełno innych niespodzianek - zakręcony domek, który bardzo spodobał się Dominice, reszta rodzinki się nie odważyła tam wejść, aż szok że mała tam poszla sama z obcymi ludźmi, na szczęście jest telewizorek, który pokazuje jak się osoby w środku zachowują 🙂 Dominika pełna powagi wyszła i oznajmiła że to tylko domek się cały kręcił a oni siedzieli tylko na ławeczce 🙂 Dorosli wychodzili bardziej "zakręceni" niż dzieci 🙂

Teraz jeszcze przez tydzień trwa wystawa aut filmowych, dodatkowo płatna, fajna sprawa, jest Złomek i wiele innych fajnych samochodów ze słynnych filmów.

Farma Iluzji w Mościskach
Farma Iluzji w Mościskach

Jest też Farma ze zwierzątkami, są koniki, żółwiki, kózki, króliczki, raj dla dzieci. Bardzo fajny jest Tunel Zapomnienia i Labirynt Luster. To trzeba poznać samemu, bo nawet trudno to opowiedzieć, ale naprawdę fajnie przeżyć te wszystkie doświadczenia. Jest też bardzo fajna ścieżka zdrowia, szlak trapera, tratwy i inne atrakcje

No my też akurat byliśmy na Festiwalu Iluzji, na którym iluzjoniści czarowali, fajna sprawa, rzadko oglądana na żywo, niektórym momentami coś tam nie wychodziło, ale jak wychodziło to oczy szeroko otwierałam, bo ogólnie fajna jest magia 🙂

Labirynt
Plac zabaw
Niebieski domek ulubiony od Dominiki
Latająca Chata Tajemnic na Farmie Iluzji
Podtrzymują domek
domek jest niesamowity :)
dmuchance
Farma zwierzątek
Farma Iluzji
Farma Iluzji
Plaża
ściezka zdrowia
Farma Iluzji
Farma Iluzji
Na tratwie
Złomek na wystawie filmowych aut
Festiwal Iluzji
Festiwal Sztuki Iluzji
Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lucy i Tom
17 wrzesień 2014 08:33

Świetne miejsce 🙂

Anna Piernikarczyk
15 wrzesień 2014 13:07

No to prawda, że trochę daleko, dlatego połączylismy z okolicą 🙂

Tadeusz Walkowicz
15 wrzesień 2014 12:40

Pięknie, ale za daleko od Nas.

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
11 wrzesień 2014 13:13

fajna  rodzinna wycieczka -

 

 

Anna Piernikarczyk
10 wrzesień 2014 06:42

Dzięki, to jeden z parków, gdzie i rodzice oczy wybałuszają 😉

Ela
09 wrzesień 2014 20:26

Fajne miejsce. Tylko pozazdrościć. Świetne zdjęcia. Extra

 

Marcin_Henioo
09 wrzesień 2014 13:43

Fakt, fajna sprawa dla dzieciaków (ale nie tylko!).

Krzysztof Dorota
08 wrzesień 2014 23:36

Fajna ta farma iluzji 🙂

 

Anna Piernikarczyk
08 wrzesień 2014 19:00

Romku to nie tak, miast i miasteczek było więcej się i inne rzeczy trafiły hehe Ale nie marudziły dziewczyny, nawet im kilka miejsc przypadło do gustu poza Farmą, którą faktycznie była dla nich wymarzona 🙂

Marianie, naprawdę domek zaskoczył mnie, na szczęście się człowiek po pewnym czasie trochę z tym oswaja 🙂

marian
08 wrzesień 2014 18:35
Świetnie spędzony dzień. Dzieci takie miejsca uwielbiają a my uwielbiamy ich uśmiech.W domku to i dorosły ma frajde .Pamiętam domek dogóry nogami w Kołobrzegu.
Roman Świątkowski
08 wrzesień 2014 18:10

No to się najmłodszym trafiło - muzea brak, parków brak, pałaców i zamków do zwiedzania brak, spacerowania brak , nudy brak. Wycieczka wymażona dla dzieci.

Danusia
08 wrzesień 2014 14:45

Bardzo fajne miejsce na wycieczkę z dziećmi. Jak wnusia nieco podrośnie trzeba będzie ją zabierac w takie i nie tylo takie miejsca,żeby poznawała świat.

Wycieczka na mapie

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023