, mirosław
, mirosław

wesołe miasteczko

Komentarze 3
2014-06-20

W Jak wiadomoten pochmurny dzień mając wolne z pracy zabrałem ze sobą całą rodzinke do parku śląskiego a konkretnie do wesołego miasteczka.Jak wiadomo każdy ma w sobie coś z dziecka.My chcieliśmy to sprawdzić na własnej skórze,poczuć dreszczyku adrenaliny,oraz zobaczyć jak zmieniło się wesołe miasteczko przez te wszystkie lata.Po dotarciu pod wejście główne szokiem było to iż przy kasach nie było kolejek,a był wolny dzień.Po zakupie biletów udajemy się na teren wesołego miasteczka.Pierwsze wrażenie takie sobie,ale postanawiamy skarzystać z atrakcji tego miejsca i potem oceniać.A więc zaczynamy zabawe,i korzystamy z karuzel i innych atrakcji.Największą frajde na siostrzenica ponieważ jest tu pierwszy raz i wszystko jest dla niej nowe.Niestety niektóre atrakcje mają ograniczenia wiekowe i siostrzenica niemoże z nich skorzystać,wtedy jest niepocieszona.Ale ogólnie są atrakcje przeznaczone dla dzieci,oraz bardziej ekstremalne dla dorosłych,więc każdy znajdzie coś dla siebie.Po spędzeniu tam całego dnia możemy powiedzieć iż miejsce ma swój urok,chociaż niektóre atrakcje pamiętają zapewne lata siedemdziesiąte,to jest w nich to coś co przyciąga ludzi do nich.

, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Jacek_przypadek
23 czerwiec 2014 16:03

A czy gdzieś w poznaniu są takie właśnie parki rozrywki lub wesołe miasteczka ? 🙂

Anna Piernikarczyk
23 czerwiec 2014 09:37

Fajnie, że się zabawiliście, ja dobrze wspominam to miejsce, wiadomo, można znaleźć wady jak we wszystkich parkach rozrywki, ale jest wiele zalet a na pewno dzieci z tego miejsca zawsze wrócą zadowolone 🙂

marian
21 czerwiec 2014 18:42

Najważniejsza jest dobra zabawa. Ja ostatnio przypomniałem sobie dziecinne lata w miasteczku westernowym w Żorach.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022