Industriada
Industriada

Industriada w Gliwicach

Komentarze 6
2014-06-14

Jak sobie zaplanowaliśmy, mimo bardzo zmiennej pogody, w ulewie wybraliśmy się do Gliwic na Industriadę 🙂 Najpierw pod Radiostację, gdzie odbywał sie piknik z prawdziwego zdarzenia, był zlot zabytkowych samochodów o 14.00, były atrakcje interaktywne, wyrabianie pizzy, dzieci mogły ozdabiać wafle wszelkimi jadalnymi ozdobami, a później je zjeść, co było najfajniejsze 🙂

Niestety, nie można było zwiedzić samej radiostacji, myślałam że to dobra okazja, no ale trudno. Potem wybraliśmy się do portu, gdzie miały być rejsy statkiem, no i były, ale niestety sporo chętnych, więc na statek trzeba byłoby czekać ponad godzinę, a tyle czasu nie mieliśmy więc sobie tylko po porcie  marinie pochodziliśmy. W Internecie na stronie Industriady nie było napisane, że rejsy są płatne, jak w przypadku innych obiektów, więc trochę się zdzwiłam też ceną, bo dla naszej rodziny byłby to koszt 50 zł, no ale chętnych było sporo 🙂 Następnym razem będziemy na to przygotowani, bo nas rejs zaciekawił 🙂

Radiostacja w Gliwicach
Radiostacja w Gliwicach

Dostaliśmy mapkę całej Industriady, szkoda że to tylko 1 dzień, bo chętniej bym z więcej ofert skorzystała 🙂

Radiostacja Gliwice
Zlot zabytkowych samochodów w Gliwicach
Industriada
Industriada
Industriada
Industriada
Industriada
Port w Gliwicach
Marina Gliwice
Marina Gliwice
Port w Gliwicach
Marina w Gliwicach
Ogórek z Industriady w Tarnowskich Górach

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danusia
17 czerwiec 2014 07:17

Wspaniale,że każda okazja jest dobra,by promowac dany region kraju i że wykorzystuje się różne możliwości także na terenach bardzo uprzemysłowionych.

Anna Piernikarczyk
16 czerwiec 2014 13:00

Dziękuję za miłe komentarze 🙂

Industriada odbywa się co roku, więc polecam za rok się wybrać 🙂 Sporo obiektów w to wchodzi, rózne imprezy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można wydać pieniądze jak się chce zwiedzać obiekty, ale jakby ktoś chciał tylko popiknikować, to mozna nawet tanim kosztem się fajnie zabawić a i dla dzieci sporo się znajdzie 🙂

marian
16 czerwiec 2014 12:41

Świetna impreza.

Maciej A
16 czerwiec 2014 08:45

Na takiej imprezce rodzina fajnie spędzi czas,

trochę się wyda, ale reszta bezcenna :-)

pozdrawiam

mokunka
15 czerwiec 2014 22:05

Industriada, promująca Szlak Zabytków Techniki, pokazuje bardzo ciekawie historie  i specyfikę Śląska i Zagłębia Dąbrowskiwego. Fanie , że udało Wam się tam być !

Krzysztof Dorota
15 czerwiec 2014 22:02

Fajna impreza podoba nam się pozdrawiamy

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021