Ulica Floriańska
Ulica Floriańska

Kraków Stare Miasto

Komentarze 5
2014-06-03

W niedzielę była ładna pogoda ale były takie tłumy ze postanowiłam sobie focenie Starego Miasta zostawić na później, tym bardziej że to był nasz dzień objazdowy. To był mój błąd, bo w poniedziałek i wtorek lało, więc jak tylko przestało, rzuciłam się w wir robienia fot 🙂 Oto galeria trochę smutna pięknego Krakowa 🙂 Nie tylko sam Rynek ale uliczki poboczne są cudne w Krakowie - św. Jana, Floriańska, Grodzka i najbardziej urokliwa Kanoniczna to tylko wyrywek fantastycznych perełek jakie oferuje Kraków.

Dom Matejki
Rynek
Rynek
Rynek
Kościół Mariacki
Ulica Grodzka
Grodzka
Kościół Św. Andrzeja w Krakowie
Kościół Św. Piotra i Pawła
Okno Papieskie
Kościół Franciszkanów
Zamek na Wawelu z Grodzkiej
Wawel
Wawel
lulica Kanonicza
Wawel
ulica Kanoniczna
Kanoniczna
ulica Kanonicza
Ul. Św. Jana
ul. Św. Jana

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danusia
13 czerwiec 2014 19:46

Kraków zawsze piękny,a zwłaszcza jego Starówka:-)

Maciej A
13 czerwiec 2014 13:21

W życiu nie powiedziałbym że to smutna galeria,

fajnie pokazane, a Kraków wiadomo

pozdrawiam

Anna Piernikarczyk
13 czerwiec 2014 08:07

Byliśmy pod smokiem ale akurat nie zionął 🙂 ale dzieci już widziały ognistego smoka wawelskiego jak ostatnim razem w krakowie byliśmy, tym razem nowinką była Smocza Jama dla dzieci, no i dla nas 🙂

Ela
12 czerwiec 2014 20:54

Super. A u smoka byliście?? Bo na mnie zionął ogniem ha ha ha i to dosłownie. Piękne zdjęcia. Miejsce mi znane.

marian
12 czerwiec 2014 20:48

Pieknie tam.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022