, Rene
, Rene

Przemyśl i okolice

Komentarze 2
2014-05-01

Przemyśł to przepiękne miasto na podkarpaciu, z serdecznnymi ludźmi i swoistym klimatem.Do przemyśla przyjechaliśmy pociągiem z Rzeszowa.Powitał nas pięknie odnowiony gmach stacji PKP,zwiedziliśmy cale wnętrze i pierwsze kroki skierowaliśmy do punktu informacji turystycznej.Trzeba przyznać doskonale wyposażonego we wszystko co jest potrzebne turyście pierwszy raz przebywającemu w danym miejscu.Zaopatrzeni w mapy i przewodniki zaczeliśmy swoje zwiedzanie.Pierwszym punktem na szlaku było muzeum dzwonów i fajek ulokowane w starej wieży.

, Rene
, Rene
wysoki mur okalający klasztor ok.3m, Rene
wspinaczka-w drodze na kopiec tatarski, Rene
, Rene
, Rene
widok na wieżę zamkową, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
widok z muzeum fajek, Rene
, Rene
skwer z pomnikiem św,JpII, Rene
, Rene

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
14 maj 2014 12:24

Dopiero co odwiedzaliśmy Przemysl 🙂 Piekne miasto, również na Twoich zdjęciach!

Maciej A
14 maj 2014 10:11

Ładna galeria,

w Przemyślu byłem tylko przejazdem

pozdrawiam

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022