, Lucy i Tom
, Lucy i Tom

Krynica Zdrój w deszczu i w śniegu

Komentarze 5
2014-03-23

Jeden z marcowych weekendów spędziliśmy w Krynicy Zdroju. W tygodniu zachęcała do wyprawy piękna pogoda. Lecz niestety nadszedł weekend i wszystko się zmieniło. Krynica powitała nas deszczem. Na szczęście, gdy wyjeżdżaliśmy kolejką na Górę Parkową przestało padać. Mogliśmy chwilkę pochodzić i pooglądać widoki. Już gdy zjechaliśmy na dół zaczęło lać. Zdążyliśmy przespacerować się deptakiem i zwiedzić Muzeum Zabawek. Skąd prosto udaliśmy się na wcześniej zarezerwowany nocleg.

Niedziela przywitała nas śniegiem. Sporo przez noc zdążyło nasypać. Po śniadaniu poszliśmy na deser: pyszne naleśniki z owocami. Później wróciliśmy do Krakowa.

, Lucy i Tom
, Lucy i Tom

Miejsce noclegowe, które mogę polecić: Pensjonat i Gospoda na Leśnej, ul. Leśna 2, Krynica Zdrój (warto zabrać ze sobą sztućce, pensjonat dla gości wyposażony jest w czajnik, talerze i kubki, brak kuchni dla gości).

, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom
, Lucy i Tom

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
26 marzec 2014 13:13

Pomimo złej pogody wekend udany w tak pięknej miejscowości.

Roman Świątkowski
24 marzec 2014 10:39

Fajnie spędzony weekend

Roman Świątkowski
24 marzec 2014 10:39

Fajnie spędzony weekend

Maciej A
24 marzec 2014 09:00

Krynica fajna

Mogłaby być lepsza aura

z Jaworzyny Krynickiej nawet Tatry można zobaczyć,

z góry parkowej to już nie pamiętam dobrze, ale wrażenia miałem pozytywne

pozdrawiam

 

Anna Piernikarczyk
23 marzec 2014 13:01

Jeszcze na zimowo 🙂

 

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022