Widok z kolejki na Kasprowy, Natalia Tomczyk
Widok z kolejki na Kasprowy, Natalia Tomczyk

Kasprowy-Murowaniec-Kuźnice

Komentarze 0
2008-10-22
Wycieczka rozpoczyna sie w sposób wygodny 🙂 wjazdem kolejką z Kuźnic na Kasprowy Wierch. Nie jest to tania atrakcja ale przynajmniej warta swojej ceny dzięki widokom jakie możemy obserwować z wagonika. Jest koniec kwietnia, czyli na Kasprowym panuje jeszcze zima i działają wyciągi dla narciarzy. Docierając na szczyt przed nami rozpościera się przepiękny widok tatr polskich i słowackich z ośnieżonymi szczytami. Zejście rozpoczyna się żółtym szlakiem, wzdłóż trasy narciarskiej po stromym zboczu. W trakcie zejście po prawej stronie widać Orlą Perć i oścnieżoną Hale Gąsienicową ze swoimi ledwo widocznymi stawami. Następnie szlak żółty łączy się z czarnym i dalej biegnie do schroniska Murowaniec. CDN
Widok z kolejki na Kasprowy, Natalia Tomczyk
Kasprowy-Murowaniec-Kuźnice, Natalia Tomczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022