, Ania
, Ania

Jesienne spacery po Pawłowicach

Komentarze 1
2008-10-15
Uwielbiamy spacery dlatego wykorzystujemy tą piękną jesienną aurę.W Pawłowicach gdzie obecnie mieszkam jest wiele atrakcji szczególnie dla dzieci i młodzieży. Moje maluchy uwielbiają biegać lub jeździć na rowerkach po miasteczku ruchu drogowego, czy bawić się na licznych placach zabaw. Dla starszych dzieci są świetnie wyposażone boiska, basen ze zjeżdżalnią czy sezonowe kryte lodowisko. Naszą ulubioną trasą spacerową jest droga do parku obok Kościoła pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela.Jest tu fontanna, plac zabaw ławeczki a w okresie letnim koncerty. Teraz jest tu dopiero pięknie i kolorowo. Koniecznie trzeba odwiedzić żabkę - fontannę i obejrzeć stary wóz strażacki na placu obok Urzędu Gminy. W drodze powrotnej zaglądamy jeszcze do naszego Kościoła parafialnego pod wezwaniem Krzyża Św. I po takim spacerku wymęczone dzieci szybko zasypiają.
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
Jesienne spacery po Pawłowicach, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania

Komentarze

Zostaw swój komentarz


16 październik 2008 11:45
Konto użytkownika zostało usunięte
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022