, Ela
, Ela

Pałac w Wolbromowie ciąg dalszy.

Komentarze 4
2013-10-26

Nie dawno pisałam o ty pałacu ale, tym razem nie musiałam uciekać przed psami, portki całe🙂. Dziś oficjalne zwiedzanie na zaproszenie właścicela, którego poznałam w pracy, poprosiłam o możliwość zrobienia paru zdjęć. Nie odmówił i udało się. Pan okazał się bardzo symaptyczny, pochodzi z Jugosławi, mieszkał w Niemczech, a  obecnie od 20 lat mieszka w Polsce.O pałac dba od poczatku sam, przeprowadza remonty. Rzadko wpuszcza ludzi do środka, ale mi udało się zobaczyć cały pałac. Niestety nie robiłam w wewnatrz zdjęć , bo to jego prywatne mieszkanie i uszanowałam to. Ale mogę powiedzieć że jest pieknie. Pokoje duże z pieknie zdobionymi sufitami i kominkami.Do wieży prowadzą kręcone schody, tylko widoków nie ma bo wszystko dookoła zarosło drzewami. Tak więc uracze was zdjęciami z zewnątrz. Oficjalnymi tym razem. Mam obiecane zdjęcia z "lotu ptaka" a raczej paralotni. 

, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
27 październik 2013 22:17

[cytuj autor='Świątkowski Roman']Super i znowu Ci sie udało. Piękna bryła pałacu można tylko sobie wyobrazić jak kiedyś wygladało w otoczeniu pałacu jak i sam pałac.  [/cytuj]

Nic dodać , nic ując. Ot, wytrwała krajtroterka Ela...na tropie 🙂

Maciej A
27 październik 2013 20:56

wygląda zachęcająco,

zadałaś sobie dużo trudu, podziwiam

z pozdrowieniami

Roman Świątkowski
27 październik 2013 06:55

Super i znowu Ci sie udało. Piękna bryła pałacu można tylko sobie wyobrazić jak kiedyś wygladało w otoczeniu pałacu jak i sam pałac. 

Danusia
26 październik 2013 21:20

Elu,jestem jak Wielki Brat...pod wrażeniem:-) Ile zachodu sobie zadałaś ,by dokończyć dzieło obfocenia tego pałacu. I jak widać na fotkach,było warto:-) Super sprawa.

Zwiedzone atrakcje

Wolbromów

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022