, Ania
, Ania

Baranowice koło Żor

Komentarze 1
2008-10-14
To miała być wyprawa na grzyby ale z powodu długich poszukiwań i marnych efektów grzyboranie przerodziło się w zwiedzanie. Obok lasu w Baranowicach zajrzeliśmy nad staw tzw. Gaganiec.Tu łapaliśmy chyba ostatnie ciepłe promyki słońca i zrobiliśmy sobie mały piknik, dzieci uwielbiają jeść na świeżym powietrzu. Potem podjechalismy do Pałacu i Parku w Baranowicach. Niestety obiekt jest dość mocno zaniedbany ale widać już powolne prace nad odrestaurowaniem tego miejsca.Z czego bardzo się cieszymybo i miejsce i sam Pałac jest ciekawe i warte zwiedzenia. W parku można podziwiać stare drzewa albo spotkać zaskrońca ( nas nieżle przestraszył ).Od północnej strony znajdują ię pozostałości po murach i brama prowadząca do pałacu. Jestem ciekawa jak to miejsce będzie wyglądać po remoncie mam nadzieję że odzyska dawny urok i przyciągnie turystów w ten zaciszny i pełny zieleni zakątek.
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
Baranowice koło Żor, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania

Komentarze

Zostaw swój komentarz


15 październik 2008 09:20
Konto użytkownika zostało usunięte
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022