Pijalnia w Polanicy
Pijalnia w Polanicy

Polanica-Zdrój

Komentarze 6
2013-08-01

W pierwszym dniu naszego zwiedzania Kotliny Kłodzkiej miejscem docelowym była Polanica Zdrój - piękna miejscowość uzdrowiskowa, jakich w Kotlinie nie brakuje. Całe dnie zwiedzaliśmy, więc w Polanicy tak właściwie spędziliśmy dwa przyjemne wieczory, podczas których spacerowaliśmy po pięknym deptaku w Polanicy i po Parku Zdrojowym.

Spaliśmy w ładnym i wygodnym Hotelu Europa, położonym przy samym deptaku, dlatego mogliśmy poruszać się pieszo i odpoczywać od samochodu 🙂 Dzieci oczywiście naciągały nas na rózne atrakcje, myślałam, że to tylko wakacje nad morzem z dziećmi są trudne pod tym względem, ale i tutaj było atrakcji i pamiątek mnóstwo, na każdym kroku 🙂

Pijalnia Polanica Zdrój
Pijalnia Polanica Zdrój
Kolorowa fontanna w Polanicy
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Park zdrojowy Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
Polanica Zdrój - Letni tor saneczkowy

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
10 sierpień 2013 22:11

radość dzieci jak zwykle bezcenna

Polanicę pamiętam, jak ściorany schodziłem z gór Stołowych patrzyli się tam na mnie jak na marsjanina :-)

pozdrawiam

Ela
10 sierpień 2013 19:08

Super, my przez Polanicę tylko przejechaliśmy niestety brak czasu, ale udało się nam zatrzymać na chwilę w Kudowie Zdroju. Widać że humory dopisują, a to najważniejsze. Pozdrawiam

Danusia
10 sierpień 2013 07:18

Tak,zdroje  w Dolinie Kłodzkiej robią wrażenie:-) Kiedyś zrobiliśmy sobie taki dzień wycieczkowo-zdrojowy :-)

Anna Piernikarczyk
10 sierpień 2013 06:58

To prawda, że dzieci mają sokoli wzrok w dziedzinie wszelkich atrakcji, a żeby cały dzień nie marudziły, to trzeba im dawkować, obiecywać i wybierać mniejsze zło, czyli tańsze oferty 😉 A Polanica faktycznie piękna, większość miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej wywarło na mnie duże wrażenie, niektóre już wcześniej widziałam, inne nie, ale ogólnie polubiłam miejscowości zdrojowe z tymi cudnymi parkami zdrojowymi.

marian
09 sierpień 2013 23:06

Piękna miejscowość.

Ostatnio edytowany: 2013-08-09 23:07

Danusia
09 sierpień 2013 22:46

Dzieci wszędzie widzą coś atrakcyjnego dla siebie:-) Na szczście moje są już dorosłe,więc ten temat już poza mną. Chyba ,że wnusia podrośnie,to zcznie się pewnie od nowa:-) A Polanica Zdrój ładna miejscowość,byliśmy tam 3 lata temu.Nie wszystkie zaległe wycieczki do tej pory opisałam.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022