Park Techniki
Park Techniki

Złoty Stok i Średniowieczny Park Techniki

Komentarze 4
2013-08-08

Zaczynam od końca, bo Złoty Stok to ostanie miejsce na naszym szlaku w Kotlinie Kłodzkiej, ale tak jakoś wyszło. Zaciszna miejscowośc na Rynku, tętni za to życiem pod słynną Kopalnią Złota, jednak my zwiedzanie kopalni zostawiliśmy na inny czas, tym razem natomiast odwiedziliśmy nową atrakcję - połozony niedaleko Kopalni, na ulicy Złotej Średniowieczny Park Techniki. To bardzo fajne miejsce, szczególnie dla dzieci, ale zapewniam, że i dorosli będą zadowoleni. Mozna tu obejrzeć machiny średniowieczne, które napędzane są siłą mięśni.

Park Techniki zwiedza się z przewodnikiem, który ciekawie opowiada, a do tego pozwala wprawiać maszyny w ruch, co jest świetną atrakcją dla dzieci. Natalia nie spuszczała ręki z góry, bo ciągle zgłaszała się do kolejnych maszyn, a Dominika nie pozostawała w tyle 🙂 Fajne miejsce, polecam wizytę z dziećmi.

Złoty Stok
Złoty Stok

Jest też Labirynt Strachu i Chata Kata, straszne miejsce, choć tutaj wszystko zrobione jest na luzie i przez to jest to bardzo fajna zabawa.

Złoty Stok - Park Techniki
Złoty Stok
Złoty Stok - Chata Kata
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok - Kierat w Parku Techniki
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok - pod Kopalnią Złota
Złoty Stok - Kopalnia Złota
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok - płukanie złota
Złoty Stok
Złoty Stok - Rynek
Złoty Stok - Mennica
Złoty Stok
Złoty Stok
Złoty Stok - Kościół
Złoty Stok

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
10 sierpień 2013 22:21

Tu nie byłem

fajne miejsce dla dzieci

pozdrawiam

Ela
10 sierpień 2013 19:12

Super miejsce, trzeba się wybrać. A ze zdjęć widać że niezła zabawa🙂)

Danusia
09 sierpień 2013 22:39

Ja podobnie,chyba 3 lata temu zwiedziłam tylko kopalnię złota w Złotym Stoku.

marian
09 sierpień 2013 14:54

Ciekawie to wygląda. Rok temu byłem w Złotym Stoku ale tylko w Kopalni Złota.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022