Śląskie Wesołe Miasteczko
Śląskie Wesołe Miasteczko

Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie

Komentarze 5
2013-07-03

Wycieczka do Śląskiego Wesołego MIasteczka w Chorzowie, zaległa jeszcze z okazji Dnia Dziecka, kiedy pogoda nie dopisała. Dzieci zachwycone, mogły się wybawić do woli, aż Dominika opadła z sił, przeszliśmy całe jedno okrążenie w około 3-4 godziny i jeszcze zrobiliśmy pół następnego. Polecam dla maluchów bo mimo niemałej ceny, wykorzystać można naprawdę ją w pełni. Zawsze kilka karuzel jest nieczynnych, ale przy takim wyborze zawsze znajdzie się coś do zabawy. 

Poza typowymi atrakcjami dla dzieci byliśmy też na autkach dla dorosłych, dzieci można mieć ze sobą w autku, zjeżdżliśmy do wody tą dużą łódką - ześlizg do wody, też z dziećmi, byliśmy w krzywych lustrach, także nawet i dorośi się trochę wybawią, na łabędziach można razem jechać.

Wesołe Miasteczko
Wesołe Miasteczko

Fajna jest plaża Kon Tiki, z leżakami i piachem do zabawy, jest tez ogromna piaskownica blisko wejścia, gdzie jest mnóstwo foremek, wiaderek, taczek itp. Pod koniec ja już miałam dość, ale czasem trzeba zrobic ukłon w stronę dzieci, na szczęście Dominika już też wysiadła 🙂

Polecam dzień inny niż weekend i jak najwcześniej, my byliśmy zaraz o 10.00, było spokojnie, a potem już było coraz więcej ludzi.

Plaża Kontiki
Plaża Kontiki
Na trampolinie
Wesołe Miasteczko
Roller Coaster
Krzywe Lustra w Wesołym Miasteczku
w Krzywym Lustrze
Samoloty Duże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
15 lipiec 2013 19:01

dla mnie też było pierwsze

sprawić dzieciom frajdę - bezcenne

pozdrawiam

Anna Piernikarczyk
10 lipiec 2013 08:26

🙂 No ja też za dziecka tam bywałam, m.in. jeszcze z babcią moją, która mieszkała w Siemianowicach Śląskich i spacerkiem do Parku chodziliśmy. Teraz dzieci, no na wnuki jeszcze przyjdzie mi poczekać 🙂

Roman Świątkowski
10 lipiec 2013 08:03

Nasze zawsze piękne Wesołe Miasteczko w Chorzowie. Bawiem się w nim jak byłem mały, później przyprowadziłem swoje dzieci, teraz chyba niedługo z wnukami zawitam.

Anna Piernikarczyk
09 lipiec 2013 13:40

Zdecydowanie 🙂 Choć upał był trochę uciążliwy, to jednak wybawiły się ładnie

marian
09 lipiec 2013 13:28

Dzieci napewno zadowolone.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022