Park Leśny Gród - Milówka

Szachujemy :D, Ola Dzitkowska
Park Leśny Gród znajduje się nieopodal głównej drogi prowadzącej z Milówki w stronę Rajczy. Z głównej ulicy jadąc w stronę Rajczy odbijamy w lewo i około 1200 metrów idziemy bądź jedziemy w górę. Przed samym Parkiem możemy zostawić samochód na parkingu, którego strzegą drewniane a'la totemy lub jak kto woli postacie wystrugane z drewna. Zwiedzenie tego Parku proponuję każdemu, przede wszystkim, którzy posiadają dzieci. Jest tu miejsce do odpoczynku dla rodziców a dla dzieci prawdziwy RAJ zabawy. Między innymi są trampoliny, huśtawki, koniki a dla starszych dzieci duuże drewniane szachy, które można swobodnie przenosić/ grać, tor sprawnościowy z belkami na łańcuchach, domek na ”kurzej stopce”, wysoka wieża widokowa, na którą mają wstęp osoby powyżej 16 roku życia. Zwiedzając Park można natknąć się na wolno latające młode strusie- uwaga są zaczepne- dziobią 🙂, atrakcją również jest tu chodzący biały piękny paw. Oprócz tego można zobaczyć ale już w klatkach króliczki, różne odmiany kur, kuropatw.
Naprawdę miejsce godne polecenia dla tych którzy chcą się wyciszyć i zrelaksować jak i dla tych , którzy chcą odreagować np. skacząc na trampolinach lub powspinać się na wieże widokowe. Można również zakupić tutaj zadzwonki, cebulki, nasiona różnych kwiatów kwiatów a tych tutaj jest chyba ze 150 tys. gatunków z różnych stron świata. Polecam gorąco ich stronkę www www.lesnygrod.pl
, Ola Dzitkowska
widok z góry, Ola Dzitkowska
Park Leśny Gród - Milówka, Ola Dzitkowska
okaz, Ola Dzitkowska
Piękna roznegliżowana :), Ola Dzitkowska
przed wejściem koło wodospadu, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Szachy , Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Leśny gród, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Świętowid, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Totem, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Paw albinos :), Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
jedna z wież widokowych , Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
dla odważnych :-), Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Domek :), Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Komentarze 4
2008-10-01
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Łukasz Kala
31 sierpień 2012 06:21

Wielka porażka, sanepid by się nie zastanawiał nad zamknięciem tego śmierdzącego przybytku... masakra, same kury w klatkach, śmieci,oczko wodne? hehehe nie komentuje... bałem się o zdrowie dzieci jak zobaczyliśmy rozłożoną, gnijącą kurę na ścieżynce wysypanej żwirkiem, brak słów... pieniądze wyrzucone w błoto... właściciel chyba spoczął na "laurach" bezguście totalne pierdol się pan z takim interesem jebany chuju (...)

karol-krol Król
25 czerwiec 2012 10:46

 

Czerwiec 2012 - koszt 3 x normalny = 30 zł plus 2 x ulgowy = 14 zł razem 44 złote tylko za co. Zdecydowanie odradzam - brud, smród, zgnilizna wszędzie gnijące resztki dawnego wyposarzenia (rzeźb, ławek,  huśtawek) klatki dla zwierząt brudne większość pusta dawno zarosła chwastami. Jak można dopuścić do takiego stanu i jeszcze brać pieniądze za zwiedzanie czegoś takiego !!! Samo zwiedzanie jest niebezpieczne ścieszki bardzo nierówne zarośnięte i śliskie wszelkie atrakcje w stylu huśtawek dawno powinny zostać rozebrane. Jeśli miałbym dać jakąś ocenę w skali od 1 do 10 to zdecydowanie 1. Pamiętaj jedziesz tam na swoją odpowiedzialność.

Violka
19 marzec 2012 08:38

Witam,

byliśmy w cztery osoby w weekend w owym "Grodzie".Może kiedyś było to fajne miejsce-zasugerowałam się niektórymi opiniami,teraz natomiast to wielka porażka.Ujęłabym to tak"wszystko i nic"....Jak można tak zapuścić coś takiego:śmieci leżały dosłownie wszędzie,porozrzucane zgnite warzywa czy owoce-ogólny smród i brud.

Chciałabym jeszcze dodać jeżeli chodzi o sam nocleg:

Całe szczęście że był to tylko weekend i idzie ruszyć stamtąd w inne miejsca oczywiście samochodem.W pokojach brud(pajęczyny były wszędzie),brak ciepłej wody i nie potrafiliśmy się wykąpać(pomimo że wisi kartka z napisem"ciepła woda w godzinach od 8.00 do 23"😉.Czekaliśmy na ciepłą wodę od samego rana do godziny 12.00 i niestety nie doczekaliśmy się....

Wykupiliśmy opcję z jedzeniem(obiadokolacja i śniadanie) i tutaj też pomimo że Pani starała się bardzo ale niestety to nie wystarczy-sam stół i bar był cały zakurzony-szklanki to samo,na kanapach były koce-chyba dawno nie prane.

Powinni w ofercie zaznaczyć że pobierają kaucję zwrotną w kwocie 50 zł za klucz-jakoś tego nigdzie nie wyczytałam.

Nikt chyba za cenę 60 zł od osoby nie oczekuje cudów  ale chyba czystości jak najbardziej.

Może ktoś będzie miał więcej szczęścia niż my🙂

 

Girribaldi
29 sierpień 2011 19:18

Witam, 

Nikomu nie polecam. Wycieczka w sierpniu 2011 zakończyła się totalną porażką. Po pierwsze praktycznie brak parkingu (to można bez problemu przeboleć). Natomiast w samym parku panuje wszechobecny brud, zaniedbanie oraz smród od niewysprzątanych zagród zwierzęcych. Śmieci wysypują się z kosza bo nikt ich nie sprząta. Roślinność zadbana jedynie w paru miejscach (w reszcie ogrodu rośnie samowolka). 

Jednym słowem totalne dno. 

P.S.

Dodatkowych informacji udzielę zainteresowanym. 

 

Pozdrawiam

Marcin

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024