, Agnieszka
, Agnieszka

Radgoszcz-Narożniki

Komentarze 1
2008-09-29
Radgoszcz to malutka wieś niedaleko Dąbrowy Tarnowskiej. Jest to wspaniałe miejsce na weekend dla tych którzy szukają spokoju, idealne miejsce na rodzinne wycieczki z malymi dziecmi. Jest tam 45 hektarowy zalew na rzece Dęba, z dużą plażą, polem namiotowym, wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych. W pobliżu zalewu znajduje się ośrodek jazdy konnej Bandos Ranch gdzie można uczyć się jazdy w stylu western. Ponadto jest dużo leśnych ścieżek na spacery i niezwykle malowniczy krajobraz. Nocleg można znaleść w lokalnych gospodarstwach agroturystycznych. Polecem wszystkim, szczegulnie z małymi dziećmi.🙂
, Agnieszka
, Agnieszka
, Agnieszka
, Agnieszka
, Agnieszka
, Agnieszka
, Agnieszka
Radgoszcz-Narożniki, Agnieszka

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ola Dzitkowska
16 październik 2008 20:32
Ciekawe miejsce.
Pozdrawiam!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych

Radgoszcz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022