Serce Krakowa.

Komentarze 0
2008-09-27
Wszystkim tym, dla których komfort i wygoda są najważniejszą cechą przy wyboże noclegu - polecam apartament Diodi, który znajduje się właśnie w samym sercu Krakowa. Ofertę znaleźliśmy tutaj (www.goodnights.pl). W nie całe 5 minut można dotrzeć do Barbakanu, przejść przez Bramę Floriańską a stamtąd już prosto na Rynek Główny. Tu można skosztować pysznych dań w pobliskich restauracjach, wypić piwko w licznych pubach lub wyruszyć w dalszą drogę - odwiedzić Krakowski Kazimierz.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022