zachód słońca nad Biebrzą, Rene
zachód słońca nad Biebrzą, Rene

wyprawa na Bibrze

Komentarze 6
2011-05-01

wyprawa w weekend majowy nad Biebrze,przejeżdzamy przez Tykocin gdzie do obejrzenia jest zabytkowy budynek koścoła ,oraz nowiuteńki zamek,w tej chwili można już zwiedzać.Na zamku odbywają się turnieje rycerskie.Naszą bazą wypadową jest Goniądz,kwater wiele ,lecz na początku sezonu polecam tylko domy całoroczne .Przez dwa dni przemierzamy Biebrze w szerz i wdłóż.Nad Biebrzą wierze widokowe dogodne do obserwowania ptaków ,leśniczówka w Grzędach z rezerwatem łosi,można przemieżać ścieżki rowerami.Zabytkowa Twierdza w Ossowie ,naprawdę warto zobaczyć .Polecam.

, Rene
Tykocin, Rene
, Rene
leśniczówka, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
Goniądz, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
28 kwiecień 2013 00:47

"w tak pięknych okolicznościach przyrody..."

zachęcające

pozdrawiam

 

P.S. Test ŁOSIA zaliczył, a raczej nie zaliczył niedawno kolega. W zasadzie nie łosia, a sarny. Chociaż krążą legendy o łosiu czającym się w okolicy na przejeżdżających kierowców to wygląda na to że czajenie się opanował do perfekcji. Taki przyczajony łoś. Ale przejeżdżając tamtędy słyszę motyw muzyczny z filmu "Szczęki"...

 

 

mokunka
27 kwiecień 2013 23:34

[cytuj autor='M Ela']Magiczne miejsce, las zaczarowany wiosną. Super [/cytuj]

 

Podpisuję sie pod zdaniem Eli.A galeria super, pięknie obfocone🙂

pozdrawiam🙂

biedronka01
25 kwiecień 2013 17:21

Ciekawa galeria

Ela
25 kwiecień 2013 10:17

Magiczne miejsce, las zaczarowany wiosną. Super

Danuta
25 kwiecień 2013 08:59

Ładne zdjęcia, ale szkoda, że chociaż paru nie opisałeś. Byłyby wtedy bardziej czytelne. Bo Tykocin,   Twierdza Osowiec, czy dodałabym Pentowo/ Europejską Wieś Bocianią/- to miejsca które warto odwiedzić. Bagna Biebrzańskie są piękne, szczególnie wiosną kiedy zlatują się tam ptaki ze wszystkich stron.Wędrując po groblach wśród kaczeńców właśnie tam można najbardziej poczuć i zobaczyć wiosnę. Miałeś ładną pogodę Rene. Ja nie miałam tyle szczęścia, stąd i moje zdjęcia robione często przy pochmurnej pogodzie. Pozdrawiam wiosennie :-)

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
25 kwiecień 2013 00:03

ładna galeria Rene. 

U mnie kaczeńce  jeszcze sie nie rozwinely . 

 

Pozdrawiam Barsolis

 

PS. testu  ŁOSIA ne próbuj na sobie , bo żle na tym wyjdziesz,

Ostatnio edytowany: 2013-04-25 00:05

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Gwizdały

Ossów Twierdza

Ossów

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022