, Ania
, Ania

Zoo w Chorzowie

Komentarze 0
2008-09-17
Dzieci uwielbiają zwierzęta, a moje maluchy są w tym wieku że zwierzątka szczególnie te duże lub te, które można dotknąć są najbardziej dla nich ciekawe, dlatego wybraliśmy się znowu do ZOO,tym razem do Chorzowa. Ile było frajdy przy słoniach, choć mój syn ciągle czekał kiedy słonik będzie trąbą lał wodę. Wielbłądy, zebry, hipopotam czy gazele można było podziwiać.Niedźwiedzie choć niebezpieczne ale bardzo sympatyczne i pocieszne zwierzęta szczególnie jak domagają się smakołyków., wtedy pokazują na co je stać i jakie są zwinne.Wspaniałym pomysłem dla maluchów są tworzone tzw. Mini Zoo. Tu dzieci nabierają kontaktu ze zwierzętami, mogą je dotknąć czy nakarmić. Baranki, kozy, świnki wietnamki, króliczki a nawet rybki są w chorzowskim Mini Zoo. Było wspaniale, tak na poznawaniu i pokazywaniu zwierząt naszym maluchom spędziliśmy cały dzień oczywiście z przerwami na posiłki i zabawę na huśtawkach.
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
Zoo w Chorzowie, Ania

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022