, Dominik Dobros
, Dominik Dobros

Wyspa Młyńska zimą – styczeń 2013

Komentarze 4
2013-01-26

Prawdopodobnie, wg synoptyków pogody jest to ostatni tak śnieżny tydzień w Polsce (przynajmniej w tej części). Jest to być może ostatnia okazja zobaczyć bydgoską Wyspę Młyńską pod śnieżnym i nocnym kobiercem. Pomimo uporczywego mrozu ( – 14 stopni mrozu. Odczuwalnie znacznie więcej ;P ) udało nam się wykonać kilak zdjęć “perełki” miasta. Po ostatnich zmianach i dobudowaniu Mariny wygląda pięknie… zwłaszcza w zimowej odsłonie.

Więcej zdjęć i opis na stronie: http://swarozyc.wordpress.com

, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Dominik Dobros
04 luty 2013 11:32

Dziekuję... każde miasto, miejscowość w Polsce zasługuje na uwagę i w każdym miejscu jest coś pięknego do zobaczenia.
Te zdjecia to były nasze pierwsze nocne z zabawą z przysłoną i czasem naświetlania itd. Było by ich więcej gdyby nie temperatura (odczuwalna chyba -20 🙂 ) i po czasie sprzęt zaczął wariować.

pozdrawiam

mokunka
02 luty 2013 10:13

Dominiku -patrząc na twoją kolejną wycieczkę , żaluję , że niestety nigdy nie udało mi sie odwiedzić twojego pięknego miasta. Obfocileś przepięknie.

Nie ma wiele przesady w tym , że  Bydgoszcz nazywana jest czasem  "Polska Wenecją" !

pozdrawiam🙂

Jerzy Jan
28 styczeń 2013 20:02

... urokliwy wieczorny spacer ..... 

Adam Prończuk
28 styczeń 2013 13:52

Podoba mi się uchwycenie ulotnych porami roku i dnia osobistych wrażeń. Pozdrowienia

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022