, Jerzy Jan
, Jerzy Jan

ŚCIEŻKĄ POD REGLAMI ...

Komentarze 4
2012-12-26

WYMYŚLIŁEM - TYM RAZEM NA SPOKOJNIE PRZEJDĘ "DROGĄ POD REGLAMI" DO RONDA W ZAKOPANEM. DLACZEGO NA SPOKOJNIE? DLATEGO, ŻE BĘDĄC NA OBOZIE KONDYCYJNYM W ZIMIE /OJ BYŁO TO BARDZO DAWNO/ TRASĘ TĘ Z "CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTOWEGO- ZAKOPANE" DO KIR I SPOWROTEM MUSIELIŚMY W RAMACH TRENINGU POKONAĆ BIEGIEM. TERAZ KIJKI W RĘCE, RACZKI POD BUTY I W DROGĘ. NATRAFIAM NA TABLICĘ, ŻE ZNAJDUJEMY SIĘ NA TERENIE TPN. DZIWNE "DUDKÓW NIE CHCĄ"-BRAMKI DO DOLINEK POBIERAJĄCE OPŁATĘ ZA WEJŚCIE ZAMKNIĘTE. MIJAMY WEJŚCIE DO "STANIKOWEGO ŻLEBU" I PO OKOŁO 30 MINUTACH JUŻ JESTEŚMY PRZY WEJŚCIU DO "DOLINY MAŁEJ ŁĄKI". MIJAMY GRONIK, GDZIE NASI DZIELNI LOTNICY PO TRUDACH LATANIA REGENERUJĄ SIŁY DO NASTĘPNYCH LOTÓW. WRACAJĄC DO MAŁEJ ŁĄKI - W LECIE NA GIEWONT PIĘKNA TRASA, NIE MA ŚCISKU, SĄ KOZICE A I NA KOLONIE ŚWISTAKÓW MOŻNA NATRAFIĆ. NASTĘPNA DOLINKA TO "DOLINA ZA BRAMKĄ". MIJAMY JĄ , ZBLIŻAMY SIĘ DO STRĄŻYSKIEJ. POZAMYKANE WSZYSTKO, TO DALEJ "DOLINA KU DZIURZE" JEST TUTAJ MAŁA JASKINIA O TAKIEJ SAMEJ NAZWIE. JEST TO MAŁA JASKINIA O DŁ. OKOŁO 180 M. CIEKAWOSTKĄ JEST TO, ŻE DRUGI OTWÓR JEST OKOŁO 16 M. WYŻEJ OD GŁÓWNEGO.pO OKOŁO PÓŁ GODZINY NA TRASIE MOJA ULUBIONA DOLINA "DOLINA BIAŁEGO" CZY LATEM, CZY ZIMĄ PRZEJŚCIE NIĄ NA KALATÓWKI JEST FRAJDĄ. W PARU MIEJSCACH ZACHWYCAM SIĘ PRZEJŻYSTOŚCIĄ WODY I JEJ KOLOREM. I TAK PRZESZEDŁEM "DROGĄ POD REGLAMI" , MIJAM SKOCZNIE,CENTRALNY OŚRODEK SPORTU /DALEJ W REMONCIE,/ STADION SPORTOWY. PODCZAS DROGI WSPOMNIENIA WRÓCIŁY, ALE PO CZESKU .... TO SE JUZ NIE WRATI..... CIESZĘ SIĘ, ŻE POKONAŁEM SZLAK DOSTARCZANIA RUDY ŻELAZA Z OKOLIC DOLINY KOŚCIELISKIEJ DO KUŻNIC. W BARZE "POD SMREKAMI" COŚ NA GORĄCO I POWRÓT NA KWATERE .......... ŚWIĘTA BYŁY WSPANIAŁE

, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan
, Jerzy Jan

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
26 marzec 2013 21:32

Piękna trasa, wielokrotnie przewędrowałam latem lub jesienią. Dol. Białego również moja ulubiona. U jej wylotu można bylo kupić wspaniałe jagody lub poziomki. Mniam! Pozdrawiam:-)


17 luty 2013 21:50
Konto użytkownika zostało usunięte
mokunka
03 styczeń 2013 20:56

Janku -Jurku,  ciekawie spędziłes czas świąteczny. Fajne fotki🙂

pozdrawiam🙂

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
03 styczeń 2013 18:41

bardzo ładnie  , oby tak dalej  .

 

Pozdrawiam Karol Barsolis

Zwiedzone atrakcje

KIRY

ZAKOPANE-RONDO

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021