Wisła Malinka, gaba
Wisła Malinka, gaba

Wisła

Komentarze 1
2008-09-16
Wisła-górska miejscowośc w powiecie cieszyńskim.Ze względu na atrakcyjne położenie jest tu co robic,zarówno latem jak i zimą.W zimie raj dla narciarzy,latem dla spacerowiczów i miłośników górskich wspinaczek...Warto zwiedzic sobie:
-Zamek Habsburgów z XIXw,kóry w 1985r został przeniesiony spod Baraniej Góry na ul.Lipową i jest siedzibą PTTK
-Muzeum Beskidzkie,mieszczące się w zabytkowym budynku starej karczmy z XVIIIw
-Zamek Prezydenta,wybudowany w 1930r
-Skocznię narciarską w Wiśle Malince-po remoncie
Polecam spacer deptakiem wzdłuż Wisły i wstąpienie do Parku Kopczyńskiego,znajduje sie tam amfiteatr,w którym odbywają się liczne imprezy(np.Tydzień Kultury Beskidzkiej w sierpniu).
Skocznia w remoncie, gaba
, gaba
...do centrum:), gaba
Wisła jesienią..., gaba
Wisła jesienią..., gaba
Wisła, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz


16 wrzesień 2008 18:20
Konto użytkownika zostało usunięte
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022