, Bastet Monia
, Bastet Monia

Zakłady tworzyw sztucznych ERG

Komentarze 3
2012-12-28

Odwiedziliśmy teren dawnym zakładów tworzyw sztucznych ERG w Ząbkowicach. Opuszczone pomieszczenia i budynki. Specyficzny klimat. Dojazd autobusem na ul. Armii Krajowej. Udało sie tam łatwo wejść. Opuszczone w sumie 2 budynki. Więcej nie zauważyłam. Jeśli ktoś lubi rozpadające się budynki, klimat lekkiej grozy,to polecam 😉

, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
29 kwiecień 2013 18:55

Do Kozubnika ma  wrócić życie. Znalazł się prywatny inwestor który chce "zregenerować" kompleks budynków. Ma tu powstać kompleks hotelowo basenowy z aqua parkiem. Centrum rehabilitacji i rozrywki. Podobno prace już trwają.

Bastet Monia
29 grudzień 2012 11:55

Ja to sporo takich miejsc odwiedzam,jakoś zawsze miała pociąg 😁

mokunka
29 grudzień 2012 10:32

Nooo, tak można powiedzić, że turystyka postindustrialna , nawiązująca do cyklu "zapomniane.com.pl . Wiem Bastet , że lubisz te klimaty !Choć czasami żal być w takich miejscach , w którch kiedys tętniło życie a teraz...ehhh. Jak choćby opisywany tez już na PSz Kozubnik.

 

Ciekawa wyprawa🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021