David Lynch - Litografie

Komentarze 1
2012-12-02

W ramach festiwalu Camerimage odbywającym się w Bydgoszczy wybraliśmy się do muzeum BWA, które zorganizowało wystawę prac znanego i cenionego reżysera Davida Lyncha.
Jego filmy bardzo mnie interesują i oglądając je wszystkie nawet po kilka razy nie mogłem przepuścić takiej okazji.
Informacyjnie tylko wspomnę, że litografia to technika graficzna, gdzie rysunek przeznaczony do powielenia wykonuje się najpierw na kamieniu litograficznym (zdjęcia).
Prace niesamowicie ciekawe i w podobnym klimacie co filmy. Wystawa czynna do 30 grudnia zatem jest okazja ją zwiedzić.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
06 grudzień 2012 22:24

Przyznam że nie znam tej dziedziny sztuki, ale jest interesująca. Trochę odmiany w taki szary jesienno- zimowy dzień. Pozdrawiam :-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021