Wlk.Czantoria, gaba
Wlk.Czantoria, gaba

Wlk.Czantoria

Komentarze 0
2008-09-14
Na Czantorię wybrałam się z Ustronia(parking pod wyciągiem krzesełkowym),czerwonym szlakiem,który prowadzi na Polanę Stokłosicę(850m n.p.m).Podejście nie należy do łatwych,jest strome i męczące,więc kto chce zaoszczędzic sił to może wybrac wyciąg krzesełkowy.Marsz trwał ok.1h15min...Czas na krótki odpoczynek,podziwianie widoków i jeszcze pół godzinki marszu po kamienistej ścieszce,w końcu jestem na szczycie!Znajduje sie tu wieża widokowa,wejście jest płatne,ale warto skorzystac bo widoki piękne.Droga powrotna tym samym szlakiem.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022