, Rene
, Rene

szlakiem orlich gniazd

Komentarze 3
2008-06-05

Większość trasy do przejścia pieszo ,jednego dnia pokonaliśmy odcinek od Pieskiej skały do Ojcowa , malownicze teresy wokół , piękna przyroda ,widoki zapierające dech w piersiach .Bardzo przyjemna wędówka ,pogoda też dopisała w Ojcowie odpoczynek i pyszny obiad .

Następnego dnia zwiedzanie ruin warowni w Ogrodzieńcu ,słynne zamczysko gdzie Wajda nakręcał zemste.Malownicze położenie i piękna pogoda sprawiły że czuliśmy się wszyscy wypoczęci i oderwani od codzienności ,przy opowiadanych legendach i białej damie przez przewodnika.

, Rene
, Rene

Po zejsciu z podzamcza po lewej stronie restauracja w której można zjeść królewski poziłek- polecam🙂

, Rene
zamek Pieskowa skała, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
kapliczka, Rene
, Rene
muzeum w Ojcowie, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
zamek w Ogrodzieńcu, Rene
, Rene
, Rene
, Rene
, Rene

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Roman Świątkowski
09 listopad 2012 10:49

Jak tu nie lubić Jury, za te wszystkie atrakcje. A już ruiny zamku w Ogrodzieńcu czy Ojców to jedne z wielu perełek Jury. Jak i wielu Krajtroterów lubi Jurę tak i ja ją uwielbiam czy to zimą, latem, jesienią czy wiosną.

Anna Piernikarczyk
08 listopad 2012 20:09

Ja uwielbiam i Ogrodzieniec i Ojców, a w Ojcowie kilka lat już nie byliśmy...

mokunka
08 listopad 2012 19:25

Ogrodzieniec, gdy tylko moam wolną chwilę lubie tam pojechac. Przepiękne ruiny zamku, Gród Birów, Ośrodek na Krepie, Stara Prochowna, Park Miniatur, bunkry, ferma strusi...i mnóstwo innych ciekawostek.

Fajna wcieczka. Jura jest wspamiałą atrakcja turystyczna🙂

pozdrawiam 🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022