, marian
, marian

Kaskady rzeki Soły

Komentarze 4
2012-10-15

Kierując się do Żywca postanowiłem zobaczyć zaporę w Tresnej i zaporę w Porąbce. Pogoda nam dopisywała więc widoki były niesamowite.Kaskała rzeki Soły została zbudowana dla zaopatrzenia w wodę znacznej częsci Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, dla ochrony przed powodzią,wyrównania przepływów Górnej Wisły i energetycznego wykorzystania rzeki Soły.Powstałe zbiorniki wodne stworzyły również doskonałe warunki do turystyki, wypoczynku i rekreacji.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Krzysztof Dorota
27 październik 2012 20:22

Zapory, tamy ,woda zawsze to ciekawe jak ludzie dają sobie z tym rade super ciekawe pozdrawiamy

 

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
27 październik 2012 17:40

ładna zapora  ,ladne i ciekawe zdjecia.

Pozdrawiam Karol

miloneek
26 październik 2012 22:24

Zdjęcia piękne 🙂 Może kiedyś będę miała okazję się tam wreszcie wybrać

Anna Piernikarczyk
26 październik 2012 21:34

Super zdjęcia, a że widoki jadąc przy Jeziorze i Sole są cudne to wiemy 🙂 Jak słońce świeci to naprawdę fantastycznie się jedzie tą drogą.

Zwiedzone atrakcje

Tresna

Porąbka

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022