Niedziela w Twinpigs –Westernowy Park Rozrywki w Żorach

Komentarze 6
2012-10-21

 Ostatnią ciepłą (w/g prognoz pogody) niedzielę tego roku postanowiliśmy spędzić w klimacie dzikiego zachodu. Miasteczko Twinpigs reklamujące się jako Westernowy Park Rozrywki z pewnością taki klimat serwuje.
I nie tylko kowbojski bo również meksykański. Dla tych, którzy chcieliby się tam wybrać info, ze muszą się pospieszyć…lub czekać do wiosny. Miasteczko funkcjonuje do 31 października. Później –przerwa zimowa!


Bilet nie należy do najtańszych (34,99 zl) lecz w ramach biletu można:
- uczestniczyć w płukaniu złota
- pod czujnym okiem instruktora połazikować na ścianie wspinaczkowej
- ujeżdżać sztucznego byka
- doić sztuczną krowę….🙂
- rzucać lassem do figur koni - -uczestniczyć w pokazach iluzjonistycznych, finalisty z „Mam talent”
- strzelać z łuku
- jeździć na kucyku
- wejść na seanse w kinach 5D (3 różne filmy, bez ograniczeń)
- mieć wolny wstępna karuzele (2 rodzaje ) można jeździć do …znudzenia / bez ograniczeń ...czasowych i wiekowych
Oczywiście są też place zabaw z różnymi sprzętami, dmuchana zjeżdzalnia 5 m wysokości!Na ulicach miasteczka spotyka się szeryfa, więźnia i inne zaskakujące postacie! Wszystkie rodem z Dzikiego Zachodu.

Można być widzem inscenizacji jak np.: pojedynek rewolwerowców, napad na bank, rodeo…aż trudno spamiętać i wymienić. W każdym razie atrakcji na kilka godzin! Dzieciaki bywają zachwycone, dorośli też mocno zainteresowani.Miasteczko zbudowane jest w skali 1:1 , wiec można naprawdę poczuc się jak na Dzikiem Zachodzie, w okresie gorączki złota czyli przed ponad 100laty.

Punktów gastronomicznych nie bakuje, najciekawszy jest Saloon, ze swym interesująco urządzonym wnętrzem.

Parking obszerny i bezpłatny.

wnętrze saloonu ta i następna fotka
wnętrze saloonu ta i następna fotka

Komentarze

Zostaw swój komentarz

22 październik 2012 19:08

Pewnie że tak, my też byliśmy jeszcze przed zniżką 🙂 Choć ziarnko do ziarnka..., z całą rodziną to już każda złotówka ważna 🙂

Ostatnio edytowany: 2012-10-22 19:09

22 październik 2012 18:58

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna'] 10% na wszystkie bilety, wiem że honorują, bo już inny Posiadacz Karty korzystał z tej zniżki. [/cytuj]

 

 

Pewnie honorują lecz info o tym nie jest nigdzie uwidocznione! Cóż, Aniu -nie zaoszczędziłam 3,49 zł na bilecie, hihihi.  I tak było warto tam się wybrać 🙂

pozdrawiam🙂))

22 październik 2012 15:26

10% na wszystkie bilety, wiem że honorują, bo już inny Posiadacz Karty korzystał z tej zniżki.

22 październik 2012 15:24

Vincci wybierz sie, warto🙂

Aniu, niestety nie skorzystałam ze zniżki z kartą KRAJTROTER, bilety kupował mąż i ....jakoś tak przegapiłam zniżkę . Generalnie nie widziałam aby było wyeksponowane cokolwiek o rabatach...Tak z ciekawości spytam ile daja zniżki?

pozdrawiam

Ostatnio edytowany: 2012-10-22 15:25

22 październik 2012 14:54

Super jak na "Dzikim Zachodzie" 🙂 chętnie bym sie tam wybrał.

22 październik 2012 07:32

Mokunko, super wycieczka, a mam takie pytanie, prosiłaś o zniżkę z Kartą Krajtroter? Bo Miasteczko Twinpigs jest wśród naszych Partnerów.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021