Zabytkowe pojazdy
Zabytkowe pojazdy

Dream Park Ochaby i zabytkowe pojazdy

Komentarze 2
2012-09-16

W niedzielę byliśmy w Ochabach, w Dream Parku. Wybraliśmy się również ze względu na pokaz zabytkowych pojazdów i nie zawiedliśmy się, przyjechało sporo ciekawych aut, z minionego wieku, np. Mercedesy, Corvetta, Singer, Continental, o którym wcześniej nie słyszałam, Pontiac, syrenka, garbuski i inne.

Oczywiście poza samochodami, zwiedziliśmy sam Dream Park, bardzo ciekawe miejsce, choć wybraliśmy bilety spacerowe, czyli bez Prehistorycznego Oceanarium, kina 6D i dmuchańców. Jeszcze jest Park Linowy. Ale i tak było co robić, miniatury światowych budowli, ruchome dinozaury i bardzo atrakcyjny plac zabaw dla maluchów.

Continental
Continental

Jest gdzie zjeść, napić się kawy, z pewnością w Dream Parku w Ochabach można miło i ciekawie spędzić czas, polecam dla rodzin z dziećmi, nasze dziewczyny były bardzo zadowolone.

Naprzeciw Dream Parku jest stadnina koni, z których ponoć Ochaby słyną od lat.

Stary Singer
Stary Singer
Stare auta
Corvetta
Zabytkowe samochody
Buick
Stary buick
Miniatury w Dream Park Ochaby
Miniatury w Ochabach
Dinozaury w Ochabach
Dream Park Ochaby
Dream Park Ochaby
Dream Park Ochaby
Oceanarium Prehistoryczne w Dream Park Ochaby

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
17 wrzesień 2012 20:40

Aniu, żałuj,że nie byłaś w Prehistorycznym Oceanarium ; jest rewelacyjne🙂 Tu dla przypomnienia moja wycieczka do Dream Park Ochaby i opis tego co można w oceanarium zobaczyć. W Oceanarium i tzw Strefie Zero ! Lecz to i tak nie odda tego co tam można przeżyc...

http://www.polskieszlaki.pl/wycieczki/relacja,4389,park-edukacji-i-rozrywki-w-ochabach---prehistoryczne-oceanarium-oraz-dinozaury-i-miniatury.html

pozdrawiam🙂))

Ostatnio edytowany: 2012-09-17 20:41

Kasia
17 wrzesień 2012 15:26

Nic tylko wpisać dfo list miejsc do odwiedzenia 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Dream Park Ochaby

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023