widok z Trzech Koron na Sokolicę, gaba
widok z Trzech Koron na Sokolicę, gaba

Pieniny

Komentarze 2
2008-09-10
W Pieninach byłam juz trzy razy i będę tam jeszcze pewnie nie raz...polecam wszystkim,niezależnie od wieku...jest tam pięknie,no i rzut beretem do Zakopanego,dla tych którzy wolą tłumy i hałas🙂Ja osobiście wybieram ciszę i spokój Pienin.
bardziej ekstremalny spływ Dunajcem, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
przejście na Słowację, gaba
, gaba
Trzy Korony, gaba
Czerwony Klasztor, gaba
, gaba
Czerwony Klasztor, gaba
w drodze na Trzy Korony, gaba
Pieniny, gaba
widok z Trzech Koron, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Katarzyna Jamrozik
15 październik 2008 17:19
Byliśmy tam na wczasach i nie sposób się tam nudzić. Można pochodzić po górach, można pospacerować, a z dzieciakami iść na Palenicę zjeżdżać rynną zjazdową.

11 wrzesień 2008 11:50
Konto użytkownika zostało usunięte
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021