Ośrodek Caritas w Myczkowcach

Komentarze 2
2012-08-21

W tym roku związku z młodym wiekiem mojej drugiej latorośli ( a dokładnie to ma teraz 5 miesięcy) nasz wakacyjny wyjazd ograniczyliśmy do 5 dni nad Soliną.Co robić z takimi maluchami nad jeziorem? Nie można pływac rowerkami, ani tym bardziej wpław. Po "zielonych wzgórzach" tez pochodzić się nie da, na wędkowanie mąż się wybrał sam...więc może coś pozwiedzmy.

Już przed wyjazdem przeszukałam ofertę pobliskich atrakcji i mój wybór padł na Myczkowce i Ośrodek Caritasu.Nie zawiodłam się. Atrakcji było w Ośrodku nawet trzy. PIerwsza to Ogród Biblijny, w którym zwizualizowano naistotniejsze motywy Starego i Nowego Testamenu. Można było zobaczyć tam miniaturową makietę Arki Noego, Świątynię Salomona, Grób Pański oraz wiele innych opowieśći biblijnych.

Kolejna atrakcja to Centrum Kultury Ekumenicznej czyli parki miniaturowych kościołów i cerkwi z obnszaru południow-wschodniej Polski, Słowacji i Ukrainy. Naszemu zwiedzaniu towarzyszyły śpiewy cerkiewne, co było dodatkową atrakcją, dla takich melomanów jak my.A na koniec coś co moja córeczka lubi najbardzie - zwierzątka. W mini zoo zgromadzono jelenie, daniele, osiołka, lamy, oraz różne gatunki ptaków- ozdobnr kury, bażanty, pawie.

Gorąco wszystkim polecam!

Komentarze

Zostaw swój komentarz

08 wrzesień 2012 08:20

Widziałam również te wycieczki. Dzięki wielkie. Pozdrwawiam również.

07 wrzesień 2012 22:06

Racja Kasiu, tam w Myczkowcach jest sporo ciekawostek i atrakcji🙂 .Byłam tam przed 3 laty, a z naszego forum był tam też Arek Musielak i Zbyszek Mat. W Każdym razie ich wycieczki pamiętam.Fajnie, że się rozkrecach na PSz.

pozdrawiam🙂))

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Myczkowce

Ośrodek Caritas

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021