Tatry widoczne z Gliczarowa Górnego
Tatry widoczne z Gliczarowa Górnego

Gliczarów Górny spacerowo

Komentarze 2
2012-08-12

Gliczarów Górny to przepięknie polozona wioska, kilka km od Zakopanego, przy Poroninie z jednej strony i przy Bukowinie Tatrzańskiej z drugiej strony. Jak na wyciągnięcie dłoni mamy tutaj Tatry z Giewontem na czele. Piękna zabudowa góralska, spokój i zwierzęta wokół... bardzo przyjemnie.

I pomyśleć, że mogliśmy tego wszystkiego nawet nie dostrzec, jak przyjechaliśmy w sobotę do Gliczarowa Górnego, to było widać na odległość może niecałych 10 metrów, byliśmy po prostu w chmurze i numerów domów nie mogliśmy dojrzeć. Na szczęście w kolejne dni Gliczarów odkrywał stopniowo przed nami swe uroki 🙂

Tatry
Tatry
nasz nocleg
Mućka
Giewont widziany z Gliczarowa
piękna góralska zabudowa w Gliczarowie Górnym
Gliczarów Górny
Gliczarów Górny
Gliczarów
Gliczarów Górny
Gliczarów Górny
Gliczarów

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
27 sierpień 2012 22:03

Fajnie Aniu! Gliczarów znam, bo często bywam u zaprzyjażnionych górali w Białym Dunajcu.Spacerujemy wtedy po drewnianym moście na drugi brzeg rzeki i na Gliczarów.

Piękne widoki i mniej gęsta zabudowa niż w Zakopanem, Poroninie czy Białym Dunajcu.

pozdrawiam🙂

toja1358
25 sierpień 2012 19:23

Fajnie, że Wam chmurka uciekła i odsłoniła takie widoki🙂)). Tylko pozazdrościć, widok na Tatry z każdej strony cudny!

Pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022