Zamek w Chudowie
Zamek w Chudowie

XIII Jarmark Średniowieczny w Chudowie

Komentarze 1
2012-08-18

Całe lato na zamku w Chudowie odbywają się ciekawe imprezy plenerowe o różnej tematyce, jednak najbardziej interesujący wydaje mi się Jarmark Średniowieczny, zwykle odbywający się w sierpniu.

Są pokazy walk rycerzy, są zapasy, są pokazy tańców dawnych, sztuczne ognie i oczywiście wiele "średniowiecznych" produktów, prezentacji ówczesnych zawodów itp.

Zamek w Chudowie
Zamek w Chudowie

Już drugi raz byliśmy na tej imprezie, bardzo fajne klimaty, choć w tym roku sporo strzelania było i się nam dziecko wystraszyło, o dziwo starsze... 🙂

Jramrk średniowieczny w Chudowie - obóz
obóz w Chudowie
Jarmark Średniowieczny
XIII Średniowieczny Jarmark w Chudowie
Karczma Św. Jerzego w Chudowie

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
27 sierpień 2012 22:10

Lubie zamek Chudów , bo choć on niewielki (w sumie jedna baszta) tofaktycznie zawsze ciekawe imprezy przyciągaja licznych turytów.pozdrawiam🙂))

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022