Dolina Kościeliska
Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska w Tatrach na deszczowo

Komentarze 1
2012-08-12

Dolina Kościeliska to pewniak, jesli chodzi o spacery w Tatrach z dziećmi, przyjemnie, łatwo i pięknie. No ale tym razem nie obyło się bez przeszkód, jeszcze przed Jaskinią Mroźną zaczęło padać, najpierw spokojnie, potem coraz mocniej aż zaczęło lać.

Akurat zaczęło padać jak spotkalismy stado owiec, na szczęście zdążylismy się nimi choć trochę nacieszyć, zanim lunęlo i spłoszone uciekły, najpierw kryjąc się pod drzewami przy drodze, a potem głębiej w lesie. Nie miałam pojęcia, że to takie sprytne zwierzęta 🙂 Choć nie powiem, było widać owczy pęd 🙂

Bryczki w Dolinie Kościeliskiej
Bryczki w Dolinie Kościeliskiej

Chcieliśmy dojśc aby do Hali Pisanej, gdzie otwierają się jeszcze ciekawsze widoki, ale już ani widu ani słychu czegokolwiek, tylko deszcz i zmarznięte, przemoczone dzieci, a że Natalia szaleje za konikami, a akurat góral się napatoczył z bryczką, z ciężkim sercem i zelżonym portfelem spełniliśmy marzenie dziecka 🙂

Tatry
Bacówka w Tatrach
Owieczki w Dolinie Kościeliskiej
Dolina Kościeliska
Kościelisko
Tatry Zachodnie - Dolina Kościeliska
Przejazd bryczką w deszczu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
20 sierpień 2012 06:16

Niestety pogoda nie zawsze nam dopisuje.Pozdrawiam.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022