widoczki po drodze, gaba
widoczki po drodze, gaba

Morskie Oko

Komentarze 1
2008-09-08

Trasa przejścia 8,5 km.Dojazd busem lub autem przez Bukowinę do parkingu na Palenicy Balczańskiej.Dalej pieszo ok 2 godz w jedna stronę.Marsz droga asfaltową,po lewej stronie płynie sobie Bialka,za którą znajduje sie Dolina Białej Wody.Między drzewami widoczny Gerlach(2655m n.p.m).Dochodzimy do mostu,skąd widac środkowy z trzech wodospadów,tworzących Wodogrzmoty Mickiewicza.Za mostem jest ścieszka do schroniska w Starej Roztoce.Po 2 km marszu mamy leśniczówke "Wanta".Po godzinie dochodzimy do Polany Włosienica,gdzie znajduje sie pawilon gastronomiczny.Jeszcze tylko 2 km i jesteśmy nad Morskim Okiem.Przed nami panorama najwyzszych w Polsce szczytów.Po lewej stronie "Stare Schronisko"...

, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
Morskie Oko, gaba
widoczki po drodze, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz


09 wrzesień 2008 12:33
Konto użytkownika zostało usunięte
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021