, gaba
, gaba

Równica

Komentarze 0
2008-09-07
Z Lipowca,żółtym szlakiem wychodzimy na Równicę.Czas przemierzenia trasy 1,45 min.Na górze liczne atrakcje:park linowy,tor saneczkowy,liczne karczmy i oczywiście schronisko🙂.Kto nie lubi wędrowac,może wyjechac autem,na górze znajduje się parking.Dla tych,którzy nie przepadają za hałasem i tłumem polecam dalszą wędrówkę szlakiem niebieskim na Orłową.Czas marszu ok.50 min.Tu mozna sobie zrobic dluzszą przerwe,z dala od zatłoczonej Równicy.Jest tu znacznie spokojniej.Droga powrotna do Ustronia szlakiem zielonym ok. 1,10min...polecam!
, gaba
Równica, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022