, gaba
, gaba

Równica

Komentarze 0
2008-09-07
Z Lipowca,żółtym szlakiem wychodzimy na Równicę.Czas przemierzenia trasy 1,45 min.Na górze liczne atrakcje:park linowy,tor saneczkowy,liczne karczmy i oczywiście schronisko🙂.Kto nie lubi wędrowac,może wyjechac autem,na górze znajduje się parking.Dla tych,którzy nie przepadają za hałasem i tłumem polecam dalszą wędrówkę szlakiem niebieskim na Orłową.Czas marszu ok.50 min.Tu mozna sobie zrobic dluzszą przerwe,z dala od zatłoczonej Równicy.Jest tu znacznie spokojniej.Droga powrotna do Ustronia szlakiem zielonym ok. 1,10min...polecam!
Równica, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021