, gaba
, gaba

Skrzyczne

Komentarze 0
2008-09-07

Wyprawę zaczynamy ze Szczyrku,małego miasteczka w Beskidzie Śląskim.Zielonym szlakiem ok.2,5 godz wspinamy się pod górkę...mijamy Małe Skrzyczne,skąd rozciągają sie fajne widoczki,jeszcze trochę i Skrzyczne w całej okazałości🙂Na szczycie wysoka(99m)wieża telewizyjna i schronisko...z powrotem można wracac szlakiem niebieskim.

, gaba
widok na Małe Skrzyczne, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
Skrzyczne, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022