Miasteczko Twinpigs w Żorach

Komentarze 9
2012-07-08

W niedzielę bylismy w nowootwartym westernowym Parku Rozrywki w Żorach - w Miasteczku Twinpigs. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne, ładne, atrakcyjne. W cenie biletu są wszystkie atrakcje dostępne w Miasteczku i naprawdę można się fajnie zabawić przez cały dzień.

Co ciekawe, w Miasteczku Twinpigs są w ciągu dnia rózne ciekawe wydarzenia - przedstawienia, jak pojedynek rewolwerowców w południe czy o 15.00 napad na bank, wszystko na głównej ulicy, przy której stoi m.in. biuro Szeryfa i Saloon, jest też rodeo, pokazy iluzji, tańca can can, jazdy kucykiem dla dzieci i inne.

Są karuzele, kino emocji 6D, cinema 5D, kula parowa, ściana wspinaczkowa, ujeżdżanie sztucznego byka, dojenie sztucznej krowy, strzelanie z łuku, rzucanie lassem, place zabaw... każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna sprawa, aż żal było wyjeżdżać z tego miasteczka...

Miasteczko Twinpigs można zwiedzać ze zniżką z Kartą Krajtroter

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
04 listopad 2012 16:48

Ewelinko, tu masz wszystkie ceny. Są różne w zależności od opcji (indywidualnie, grupowo, pełny, ulgowy lub tylko bilet na 2 ostatnie godz wieczorne).

Narazie jest przewra zimowa do wiosny, pozdrawiam🙂))

Ewelina Dąbrowska
04 listopad 2012 13:04

Witam - Ja chciałam zapytac jaka jest cena za bilety do Miasteczka Twin Peaks? Nie byłam tam jeszcze szczerze mowiąc wczoraj się o tym dowiedziałam o tym miasteczku.. 🙂 Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

Gabriela Jaworowska
15 lipiec 2012 10:29

Oj, taki Dziki Zachód mi się marzyl gdy byłam na etapie czytania powieści Karola Maja...czyż nie moglo takich atrakcji być wiele, wiele lat temu, byłyby spelnione dziecinne marzenia... Pozdrawiam🙂)) 

Anna Piernikarczyk
12 lipiec 2012 08:04

My jesienią też chyba się wybierzemy drugi raz, bo maja być znów nowe atrakcje, być może uda się już wtedy ze zniżką 🙂

mokunka
11 lipiec 2012 22:23

Widze, że pilotażowo już  Aniu tam byłaś.My wybieramy się lecz dopiero jesienią.pozdrawiam🙂))

Anna Piernikarczyk
11 lipiec 2012 12:54

To prawda, do tej pory to gownie parki miniatur i dinoparki, a w tym roku trochę to wyszło poza ramy, np. w Zatorlandzie powstał Park Mitologii, też w sumie chętnie bym go zobaczyła.

Roman Świątkowski
11 lipiec 2012 12:30

Takie Parki Rozrywki kojarzą się wielu osobą najczęściej z innymi atrakcjami,a tu proszę prawdziwy Dziki Zachód .

Anna Piernikarczyk
10 lipiec 2012 22:28

Jest bardzo przyjemne 🙂

Magda
10 lipiec 2012 22:22

Miejsce fajne. Nazwa oczywiście kojarzy się z "Miasteczkiem Twin Peaks" 🙂 Ale nie wygląda na mroczne i pełne tajemnic 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021